Przygoda, która przeradza się w sposób na życie.

Tych zajęć przedstawiać nie trzeba nikomu. O zaletach tańca towarzyskiego można się rozpisywać w nieskończoność, jednak nie wszyscy uświadamiamy sobie, że taniec towarzyski najbardziej wszechstronnie rozwija ruchowo. Ogromne zróżnicowanie ruchu i muzyki niesamowicie wpływa na rozwój psychomotoryczny i ulepsza rozwój koordynacji ruchowej u dzieci. Taniec w parze – co często umyka naszej uwadze – uczy także szacunku do drugiej osoby, współpracy, dyscypliny i zaangażowania. Naturalną konsekwencją nauki tańca towarzyskiego są także występy turniejowe – początkowo w grupach rekreacyjnych, w późniejszym czasie także w kategoriach sportowych.
Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedynczne zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).

       

KONTAKT

 

Jesteśmy dla Ciebie dostępni prawie 24h na dobę :) Skorzystaj z najdogodniejszej formy kontaktu z naszym studiem.

Telefon: 690TANIEC / 690 826432
Telefon: 510212132
  E-mail: biuro@fabrykatanca.pl
E-mail: recepcja@fabrykatanca.pl
   Adres: ul. Marczukowska 33a,
15-724 Białystok