Akrobatyka dla juniorów 11-14 lat

Akrobatyka dla juniorów 11-14 lat – fundament każdej aktywności ruchowej.

Akrobatyka jest jedną z dyscyplin, które w najszerszym stopniu wpływają na ogólny rozwój podstawowych zdolności motorycznych – szybkości, skoczności, wytrzymałości, zwinności, gibkości i siły. Zajęcia akrobatyczne dla juniorów są ogólnorozwojowe, skutecznie zapobiegają ewentualnym wadom postawy, jak również rozwijają koordynację ruchową.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Akrobatyka dla juniorów to najlepsze ćwiczenia fizyczne,rozwijające parametry ciała oraz poprawiające posturę i ogólne samopoczucie dziecka. Akrobatyka dla juniorów to sposób, aby ukształtować prawidłową postawę oraz wszechstronnie i harmonijnie rozwijać sylwetkę. Ale to nie wszystko. Treningi akrobatyczne uczą zaangażowania i odpowiedzialności. Rozwijają koncentrację, wspomagają dyscyplinę, uczą poświęceń i zaangażowania.

Zajęcia akrobatyczne skutecznie wspomagają taniec!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).