Akrobatyka dla dzieci 7-10 lat

Akrobatyka dla dzieci starszych 7-10 lat – fundament każdej aktywności ruchowej.

Akrobatyka jest jedną z dyscyplin, które w najszerszym stopniu wpływają na ogólny rozwój podstawowych zdolności motorycznych dziecka – szybkości, skoczności, wytrzymałości, zwinności, gibkości i siły. Zajęcia akrobatyczne dla dzieci są ogólnorozwojowe, skutecznie zapobiegają ewentualnym wadom postawy, jak również rozwijają koordynację ruchową dziecka.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Akrobatyka dla dzieci to najlepsze ćwiczenia fizyczne,rozwijające parametry ciała oraz poprawiające posturę i ogólne samopoczucie dziecka. Akrobatyka dla dzieci to sposób, aby ukształtować prawidłową postawę oraz wszechstronnie i harmonijnie rozwijać sylwetkę. Ale to nie wszystko. Treningi akrobatyczne uczą zaangażowania i odpowiedzialności. Rozwijają koncentrację, wspomagają dyscyplinę, uczą poświęceń i zaangażowania.

Zajęcia akrobatyczne skutecznie wspomagają taniec!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).