Baby Dance 3-4 lat

Baby Dance to dla najmłodszych najlepszy wybór na początek przygody z tańcem.

Uniwersalna formuła zajęć tanecznych, opartych na grach i zabawach taneczno-ruchowych z elementami rytmiki oraz podstaw różnych stylów tańca, stanowi idealny wstęp do późniejszej nauki już skonkretyzowanego rodzaju tańca. Zajęcia Baby Dance są także idealnym rozwiązaniem, podczas gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą można pożytecznie wykorzystać na zajęciach dla dzieci Baby Dance.

Nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech dziecka!

Opiekunami grup Baby Dance w przedziale wiekowym 3-4 lat są doświadczone instruktorki, mające niesamowity kontakt z dziećmi. Ich pasja i ogromne zaangażowanie są gwarancją, że czas spędzony na zajęciach będzie dla Waszych maluszków wspaniałą przygodą.

Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości – tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedynczne zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).