Baby Dance 5-6 lat

Baby Dance to dla najmłodszych najlepszy wybór na początek przygody z tańcem.

Baby Dance w grupie wiekowej 5-6 lat to propozycja dla nieco starszych dzieci. Uniwersalna formuła zajęć tanecznych, opartych na grach i zabawach taneczno-ruchowych z elementami rytmiki oraz podstaw różnych stylów tańca, stanowi idealny wstęp do późniejszej nauki już skonkretyzowanego rodzaju tańca, na który można się zdecydować od 7. roku życia. Zajęcia Baby Dance są także idealnym rozwiązaniem, podczas gdy w domu mamy małego urwisa z niespożytą energią, którą można pożytecznie wykorzystać właśnie na zajęciach dla dzieci Baby Dance.

Nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech dziecka!

Opiekunami grup Baby Dance w przedziale wiekowym 5-6 lat są doświadczone instruktorki, mające niesamowity kontakt z dziećmi. Ich pasja i ogromne zaangażowanie są gwarancją, że czas spędzony na zajęciach będzie dla Waszych maluszków wspaniałą przygodą.

Podstawy tańca, zabawa i mnóstwo radości – tak w skrócie można opisać zajęcia Baby Dance.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedynczne zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).