Bachata

Bachata – daj się uwieść najgorętszemu tańcu świata!

Bachata to zmysłowy taniec, który wprowadzi Cię w niezapomniany klimat. Pochodzi z Dominikany, tańczy się ją w dość bliskim trzymaniu. Pokazuje, jak w tańcu ważny jest feeling i połączenie między partnerami. Kroku podstawowego można nauczyć się już na pierwszych zajęciach. Taniec ten charakteryzuje się rytmiczną muzyką i łatwymi w opanowaniu krokami. Dzięki temu podbija parkiety taneczne oraz bije rekordy popularności na całym świecie.

Bachata jest idealnym tańcem zarówno dla par, jak i osób, które chcą nawiązać nowe znajomości. Doświadcz tego wyjątkowego tańca!

Ogólnie nauka tańca to także fantastyczna przygoda, przełamywanie barier i być może odnalezienie nowej pasji. W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia z tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli więc poczujecie, że taniec to jest to, co sprawia Wam mnóstwo satysfakcji- z nami rozwiniecie swoje taneczne skrzydła! Wyjątkowe, indywidualne podejście naszych instruktorów, najlepsze warunki do nauki tańca, komfort i luźna, przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie, że jesteście pod dobrą opieką.

Nie masz drugiej osoby do nauki tańca? Nic nie szkodzi! Na zajęciach z Bachaty stosujemy rotację partnerów!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).