Balet 7-10 lat

Balet 7-10 lat – wymarzony świat każdej Księżniczki.

Balet jest podstawą każdego tańca artystycznego na scenie i parkiecie, którego elementy są wykorzystywane we wszystkich stylach tańca. Dlatego zajęcia z baletu dla dzieci stanowią solidną i niezbędną podstawę do późniejszego rozwoju tanecznego. Często zajęcia baletowe stanowią idealne dopełnienie zajęć z innych technik tańca. Program nauki tańca klasycznego jest realizowany w komfortowej atmosferze także poprzez zabawę, podczas której dzieci poznają nowy świat baśni – historie dzieł “Kopciuszek”, “Czerwony Kapturek” czy “Dziadek do Orzechów”.

Balet dla dzieci wspomaga rozwój nie tylko ruchowy, lecz także psychiczny dziecka.

Zajęcia baletu dla dzieci pozytywnie wpływają na sylwetkę i postawę. Rozwijają świadomość własnego ciała, umuzykalniają i kształtują wrażliwość. Budują i rozwijają wyobraźnię. Uczą odpowiedzialności, dyscypliny i współdziałania w grupie.

Zajęcia baletowe idealnie uzupełniają się z innymi zajęciami tanecznymi np. Hip Hop, Taniec współczesny, Taniec towarzyski, Jazz!

Program zajęć jest dostosowany do możliwości organizmu dzieci w tym wieku, dlatego na zajęciach można odnaleźć elementy także innych technik ruchowych, w tym gimnastyki artystycznej czy też tańca współczesnego.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedynczne zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).