Zajęcia dla dzieci 0-2 lat

Czy może być coś przyjemniejszego niż wspólna zabawa mamy i dziecka? Z pewnością nie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was drogie mamy zajęcia taneczne w chuście, gdzie razem ze swoją pociechą możecie tańczyć do woli!

Taniec w chuście


Zajęcia dla dzieci 3-6 lat

Początki przygody z tańcem zawsze powinny odzwierciedlać naturę dziecka. A ta jest pełna zabawy! Dlatego poprzez taką formę nauki tańca uzyskujemy najlepsze efekty! A gdy do tego dodamy doświadczone i oddane swojej pasji instruktorki, to możemy mieć pewność, że Wasze pociechy są w najlepszych rękach!

Baby Dance 3-4 lat


Baby Dance 5-6 lat


Zajęcia dla dzieci starszych 7-10 lat

Po ukończeniu 7. roku życia oferujemy skonkretyzowaną naukę tańca dla dzieci na zajęciach baletowych, hip hopu, akrobatyki, jazzu, tańca współczesnego, gimnastyki artystycznej i tańca towarzyskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Akrobatyka 7-10 lat


Hip Hop 7-10 lat


Taniec współczesny 7-10 lat


Gimnastyka artystyczna 7-10 lat


Zajęcia dla juniorów 11-14 lat

Wiek pomiędzy 11. a 14. rokiem życia charakteryzuje się wzmożonym rozwojem nie tylko fizycznym, ale także psychicznym. Należy zatem wśród młodzieży w tym wieku pielęgnować nie tylko naturalną potrzebę ruchu, ale także pobudzać i rozwijać wrażliwość , uczyć świadomości własnego ciała, jak również odpowiedzialności i współdziałania z rówieśnikami w grupie. Te cele z powodzeniem realizujemy na zajęciach hip hopu, tańca współczesnego, akrobatyki, lyrical jazzu oraz gimnastyki artystycznej.

Akrobatyka 11-14 lat


Hip Hop 11-14 lat


Taniec współczesny 11-14 lat


Lyrical Jazz 11-14 lat


Zajęcia dla młodzieży 15-18 lat

Konkretne zajęcia dla konkretnych ludzi. Hip Hop, Afro, Dancehall, Bachata, Lyrical Jazz lub wszystkie kursy tańca w parach – nie możesz się zdecydować? Przyjdź, sprawdź, zadecyduj!

Rootz (Afro, Dancehall)


Bachata 4 Teens


Taniec towarzyski


Taniec użytkowy


Zajęcia dorośli solo

Oderwij się od codzienności i zrób coś tylko dla siebie! Rootz czyli sprytne połączenie Dancehall’u i Afro, taniec nowoczesny na bazie hip hopu, Zumba, Bachata Solo a może kurs tańca w parach dla singli? Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego!

Taniec nowoczeszny


Kurs w parach dla singli


Taniec w chuście


Zajęcia Dorośli w parach

Zajęcia w parach w Fabryce Tańca od lat cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Składa się na to kilka czynników min. wyjątkowi instruktorzy oraz znakomite i najbardziej komfortowe warunki do ćwiczeń. W ofercie znajdziecie kilka najbardziej popularnych rodzajów zajęć w parach.

I pamiętajcie… Nie ważny jest powód – ważne, że razem!

Taniec towarzyski


Taniec użytkowy


Taniec standardowy


Bachata Sensual


Kurs tańca dla singli


Zajęcia dla Narzeczonych

Jedyna tak kompleksowa oferta dla Narzeczonych. Przygotowanie Pierwszego Tańca u najbardziej cenionych i polecanych instruktorów oraz dedykowane przyszłym Nowożeńcom grupowe kursy tańca standardowego i użytkowego, aby swobodniej czuć się na weselnym parkiecie.

Kurs dla Narzeczonych


Lekcje indywidualne