online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec

Kochani! 

Za nami zniesienie obostrzeń, przetasowanie hierarchii wartości, dostosowanie do regulacji i nowych zasad codzienności- to już za nami. Coraz bardziej każdy dzień przypomina powrót do normalności, do realizacji siebie, swoich pasji, marzeń i potrzeb. Stąd nasze zapewnienie , że mimo przestoju i upływu czasu, nadal możemy cieszyć się tańcem, spełniać w samorozwoju, przygotowywać na wesela i wrócić na zajęcia do starej, dobrej Fabryki Tańca, aby spełnić wszystkie te potrzeby. Poniżej przedstawiamy Wam, co przygotowaliśmy z tej okazji już w czerwcu!

Wracają ulubione zajęcia wszystkich przedszkolaków – najfajniejsze Baby Dance z najfajniejszymi Igą oraz Paulą!

W tym roku CZERWIEC będzie obfitował w taneczne szaleństwo dla wszystkich przedszkolaków! Przede wszystkim – wracamy z długo wyczekiwanymi zajęciami dla najmłodszych tancerzy i tancerek – BABY DANCE (3-6 LAT) oraz BALET 4-6 LAT i BALET 5- 10. Praktycznie codziennie będziecie mogli się spotkać na zajęciach z Waszymi ukochanymi ciociami z BABY DANCE – Igą i Paulą , a na BALECIE spotkacie się z Igą i Patrycją, koniecznie więc sprawdźcie grafik spotkań z nimi: https://www.fabrykatanca.pl/grafik-od-08-06-2020/. Dla tych wszystkich milusińskich, którzy chcieliby dopiero spróbować swoich tanecznych możliwości, jest to doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody z tańcem, gdyż przez okres wakacji będziemy najprawdopodobniej kontynuować większość zajęć dla dzieci i młodzieży w otwartej formie, dzięki czemu będzie można dołączyć w dowolnym momencie.

Zajęcia od 8 czerwca będą się odbywać w systemie tzw. „na zakładkę”.

W naszym grafiku zapełniamy zajęciami już 2 sale, ale pomiędzy wszystkimi zajęciami będzie 15 min. odstępów, dzięki czemu „luzujemy” Wam parking i zapewniamy możliwość wietrzenia i dezynfekcji sal. Zajęcia nadal trwają po 45 min. Oprócz tego, obie sale mają różne godziny startu zajęć (pełne godziny i połówki), co również odciąża liczebność osób w budynku, więc zapewnia Wam maksimum bezpieczeństwa. Możecie więc przygotować sobie ciągiem nawet kilkugodzinny trening złożony z różnych styli tańca (np. poniedziałek- balet i taniec współczesny dla dzieci lub lyrical jaz – jako stretching przed zajęciami w parze z Tańca Użytkowego). Jak to połączyć, sprawdźcie i ułóżcie sami w nowym grafiku: https://www.fabrykatanca.pl/grafik-od-08-06-2020/

Zadbaj o swoją sylwetkę i zostań królową tańca!

Dla wszystkich Pań przygotowaliśmy program zajęć tanecznych, który świetnie pomoże zgubić zbędne kilogramy (ZUMBA, SALSATION), rozciągnąć rozleniwione mięśnie na zajęciach z elementami STRETCHINGU (LYRICAL JAZZ), dodać seksapilu „na szpilkach” HIGH HEELS, dodać pewności siebie (HIP HOP) lub poprawić nastrój w gorących latynoskich rytmach (LATINO SOLO). Wybierz swój program zajęć w zależności od swoich potrzeb -na poprawę humoru, podniesienia samooceny i pewności siebie, rozwój pasji, gubienie kilogramów czy wzmocnienie kondycji fizycznej. Dajemy słowo, że taniec działa we wszystkich tych aspektach.

Wracamy na weselne parkiety!

Drodzy Narzeczeni! Od 6 czerwca wraca możliwość organizacji wesel do 150 osób, więc śmiało możecie zająć się planowaniem swego wymarzonego dnia, w którym nie może zabraknąć Waszej pewności siebie, wzajemnego dopasowania na parkiecie, naturalności w ruchu i emancypacji Waszych uczuć, co idealnie możecie odwzorować w tańcu i przedstawić w Waszym wyjątkowym, specjalnie przygotowanym Pierwszym Tańcu. Zajęcia odbywają się w formie zajęć indywidualnych, tak, abyśmy mogli wspólnie dopasować terminy spotkań i czas pracy dostosować do terminu Waszego ślubu (tel. 510 21 21 32 lub 690 826 432). Wszystkim weselnikom, którzy chcieliby wzmocnić intensywność nauki, by poczuć się pewniej w trakcie weselnych szaleństw, oddajemy w ręce specjalnie przygotowaną ofertę zajęć grupowych w trakcie KURSU DLA NARZECZONYCH, gdzie nauczycie się tańczyć użytecznie na każdej imprezie (taniec użytkowy) do ulubionych melodii weselnych i standardowo (Standard -taniec towarzyski), aby zachwycić znajomością takich tańców, jak walc angielski, wiedeński czy tango, które to również świetnie sprawdzają się przy późniejszej nauce Pierwszego Tańca. Pod swoje skrzydełka zapraszają Gabrysia, Kasia i Tomek. Szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.fabrykatanca.pl/zajecia-dla-narzeczonych/

Zamień szklany ekran na taneczną, filmową przygodę!

Kolejny dzień na kanapie przed seansem filmowym ze swoją ukochaną /ukochanym u boku? A może tak zmienić swoje wieczory filmowe na taneczne? Zabierz partnerkę/ partnera w filmową podróż niczym z Dirty Dancing i zatańcz mambo, salsę, cha-chę, rumbę, jive’a czy sambę w trakcie zajęć LATINO DUO. Tu połączysz przyjemne z pożytecznym i do tego w parze ze swoją drugą połówką. Polecamy zwłaszcza dla miłośników latynoskich rytmów i jako świetną formę iście latynoskiej rozgrzewki – w imieniu prowadzącej zajęcia Kasi.

(Tanecznie) Uratujemy każde wesele!

Uruchomiliśmy specjalnie dla wszystkich przyszłych Par Młodych TANECZNE POGOTOWIE RATUNKOWE, a oznacza to nie mniej, nie więcej, że pomożemy Wam w nauce tańca weselnego oraz z nauką Pierwszego Tańca w przyspieszonym tempie, nawet jeśli do Waszego wymarzonego dnia pozostało niewiele czasu. W trakcie bezpłatnych konsultacji tanecznych z naszymi choreografami ustalicie niezbędne szczegóły. Na lekcjach ratujemy szybką, skuteczną i efektowną nauką prostych kroków tanecznych, a jednocześnie pięknymi choreografiami, pełnymi naturalności, które pozostają w pamięci na lata. Nasz taneczny ambulans przyjmuje zgłoszenia pod nr tel: 510 21 21 32 lub 690 826 432 oraz mailowo:biuro@fabrykatanca.pl

Czerwiec – to będzie dobry miesiąc!

Czujecie już zapach tanecznych emocji ? Takich można zasmakować tylko tutaj, na miejscu – w studiu, w trakcie spotkań z Waszymi ulubionymi trenerami i instruktorami, w trakcie spotkań z innymi pasjonatami tańca, ruchu, gdzie przygotowaliśmy studio na miarę Waszych potrzeb, zgodnie z nowymi zasadami i zachowując niezmienną jakość usług. Wyjątkowo ciepło zapraszamy więc do nas w czerwcu, aby poczuć/odkryć/zgłębić moc tańca. Dla tych zupełnie od podstaw i tym, którzy za nami tęsknili. Tym razem Czerwiec to dopiero początek! To będzie dobry miesiąc! Do zobaczenia na zajęciach!

Wybierz formę zajęć

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).

© 2018 Fabryka Tańca