Dlaczego Fabryka Tańca?

Witamy Was w Fabryce Tańca – miejscu wyjątkowym, gdzie już od 2006 roku każdy może spełnić swoje najskrytsze taneczne marzenia.

Dlaczego właśnie Fabryka Tańca?

Oto siedem powodów dlaczego warto rozpocząć z nami taneczną przygodę.

Po pierwsze – stabilność

Jesteśmy jedyną szkołą tańca w regionie mieszczącą się we własnym budynku. Dlatego macie pewność, że w trakcie nauki nie zmienimy swojej lokalizacji, a Wy nie będzie zmuszeni dojeżdżać do nas na drugi koniec miasta. Rozpoczynając swoją taneczną przygodę z nami, macie pewność, że nigdy nie połączymy Waszych zajęć z innymi, a jeśli zdarzą się Wam nieobecności – zawsze możecie je odrobić w ramach ważności Waszego karnetu.

Po drugie – doświadczenie

Ponad 20 lat zawodowego, tanecznego doświadczenia i ponad 40 lat rodzinnych tradycji tanecznych musi procentować. Uczęszczając na zajęcia do Fabryki Tańca, macie pewność, że zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych. Nasi instruktorzy posiadają nie tylko wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, ale są przede wszystkim najbardziej utytułowanymi, zawodowymi tancerzami w regionie. W kwestii kadry nie uznajemy półśrodków, dlatego zatrudniamy tylko wybitnych instruktorów.

Po trzecie – efektywność

Walc wiedeński po kole w miesiąc? Niebanalny i nietuzinkowy Pierwszy Taniec w 5 godzin? Oczywiście, że możliwe! Jest na to wiele dowodów – wystarczy porozmawiać z naszymi kursantami. To najlepsza rekomendacja – jest już ich ponad osiem tysięcy, a ich liczba stale rośnie! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, opracowaliśmy także innowacyjny program nauki tańca w parach, dzięki któremu czujecie się już pewnie zaledwie po miesiącu nauki!

Po czwarte – innowacyjność

Stale się rozwijamy. Dzięki temu udoskonalamy sposób nauki tańca, tak aby był jak najmniej inwazyjny i zarazem efektywny. Już 2 lata temu wprowadziliśmy autorski, intuicyjny sposób nauki tańca, przez co nasi kursanci są w stanie w ekspresowym tempie podnosić swoje taneczne umiejętności. Wystarczy przyjść na nasze zajęcia, aby się o tym przekonać.

Po piąte – zaangażowanie

Zawsze jesteśmy dla Was – nie tylko podczas regularnych zajęć. Dlatego jako jedyne studio tańca w regionie oferujemy naszym parom dodatkowe bezpłatne zajęcia Practise, podczas których każda z naszych par może dodatkowo podnosić swoje taneczne umiejętności. Nigdy też nie połączymy Waszej grupy z inną, która realizuje inny program.

Po szóste – konkurencyjność

Stale uważamy, że taniec jest dla wszystkich bez wyjątku, a koszt zajęć nie może stać się przeszkodą w nauce. Dlatego nasze zajęcia oferujemy w najlepszych cenach w Białymstoku!

Po siódme – komfort

Postanowiliśmy wyznaczyć nowy standard szkoły tańca. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy Wam trzy perfekcyjnie przygotowane sale treningowe – w tym największą w regionie 200-metrową salę bez żadnych filarów. W naszym nowym studiu – oprócz najlepszych instruktorów, ciekawych zajęć i naszej stałej opieki, otrzymujecie też niespotykany gdzie indziej komfort. Wszystkie pomieszczenia posiadają wysokość 310 cm, są wentylowane mechanicznie, a sale treningowe są dodatkowo równomiernie klimatyzowane i wyposażone w lustra o wysokości 255 cm. Usytuowanie okien na sali względem stron świata i na przeciwległych ścianach, pozwala na maksymalne doświetlenie jej powierzchni bez nadmiernego stosowanie sztucznego oświetlenia. “Miękka” podłoga na sali ćwiczeniowej, pozwala na amortyzację ruchów i wytrzymuje maksymalny nacisk 20 ton na 1m2. Ponad 35-metrowa szatnia damska jest wyposażona dodatkowo w kącik do wizażu z oświetleniem garderobianym, co stanowi jej idealne uzupełnienie. Każde z pomieszczeń wyposażone zostało w zintegrowany system nagłośnienia, dzięki czemu w tle umila Wam czas Wasza ulubiona muzyka. Obszerna, zlokalizowana na dwóch poziomach ponad 60-metrowa poczekalnia z kominkiem pozwala na komfortowy jednoczesny odpoczynek ponad 50 osób. Jako jedyna szkoła posiadamy też oddzielnie pomieszczenie przeznaczone do zabaw dla dzieci, w którym maluchy mogą spożytkować swoją niekończącą się energię. W celu usprawnienia szybkości obsługi wprowadziliśmy także jako pierwsza szkoła tańca w regionie elektroniczny system rejestracji. Dzięki niemu nie czekacie w kolejce, jesteście automatycznie informowani o zajęciach i terminie ważności karnetu, który odtąd jest plastikowy i wyposażony w kod kreskowy. Dbając o środowisko wyposażyliśmy także wszystkie pomieszczenia w energooszczędne oświetlenie LED.

Jeśli choć jeden z powyższych powodów uznaliście za wart uwagi – przekonajcie się osobiście jak zmieniliśmy się dla Was. Serdecznie zapraszamy na zajęcia:

  • Solo dla Pań Bachata Solo, Zumba, Rootz, Hip Hop, Taniec Nowoczesny)
  • Dla dzieci (Baby dance, Hip hop, Balet, Jazz, Taniec współczesny, Gimnastyka artystyczna, Taniec towarzyski, Akrobatyka)
  • Dla młodzieży (Hip hop, Dancehall, Jazz, Lyrical Jazz, Taniec współczesny, Hip Hop, Akrobatyka )
  • W parach (Taniec towarzyski, Taniec użytkowy, Salsa, Latino Duo, Tango Argentino, Kursy dla Narzeczonych, Bachata Sensual)
  • Zajęcia indywidualne (Pierwszy taniec itp.)