DZIECI

16:45 – Baby Dance 3-4 lat (45 min, Paula Dąbrowska) –  wolne miejsca (inne terminy wt/czw)

17:30 – Baby Dance 5-6 lat (45 min, Paula Dąbrowska) – wolne miejsca (inne terminy wt/czw)
17:00 – Balet 4-6 lat (45 min, Iga Karol) – GRUPA ZAMKNIĘTA
17:45 – Balet 4-6 lat (45 min, Iga Karol) –  wolne miejsca
18:30 – Hip-Hop 7-10 (zaawans., Paula Dąbrowska)GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy po indywidualnej rozmowie z instruktorem) 
18:30 – Hip-Hop 7-10 (podstawy, Iga Karol)GRUPA ZAMKNIĘTA  (możliwy jest zapis do grupy pod warunkiem, że najpierw dziecko jednorazowo weźmie udział w zajęciach “na próbę”)
19:30 – Akrobatyka 11-14 lat (Marcin Topczewski) – GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy, jeżeli dziecko miało wcześniej styczność z akrobatyką lub gimnastyką artystyczną)

PARY

19:30 – Taniec Użytkowy: swing, blues, mambo (podstawy, Tomasz Kaczyński) –  start 9 kwietnia
20:30 – Taniec Użytkowy: swing, blues, mambo (zaawans., Tomasz Kaczyński) – wolne miejsca
 
 

 

 

 

 

SOLO

17:30 – Zumba, również w pakiecie Mama i Ja (45 min, Kasia Cyunczyk) –  wolne miejsca
20:30 – Cuban Man Styling (salsa solo dla panów, Radek Piątek) – wolne miejsca
20:30 – Cuban Lady Styling (salsa solo dla kobiet, Paulina Kozłowska) – wolne miejsca 

DZIECI

16:45 – Baby Dance 3-4 lat (45 min, Iga Karol) – wolne miejsca

17:30 – Baby Dance 5-6 lat (45 min, Iga Karol) – wolne miejsca
17:30 – Akrobatyka 7-10 (podstawy, Marcin Topczewski) – GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy, jeżeli dziecko miało wcześniej styczność z akrobatyką lub gimnastyką artystyczną)
18:30 – Hip-Hop 11-15 (zaawans., Paula Dąbrowska) – GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy po indywidualnej rozmowie z instruktorem) 
18:15 – Hip-Hop 11-14 (podstawy, Iga Karol) – GRUPA ZAMKNIĘTA  (możliwy jest zapis do grupy pod warunkiem, że najpierw dziecko jednorazowo weźmie udział w zajęciach “na próbę”)

PARY

19:30 – WALC WIEDEŃSKI (podstawy, Hania Michalczuk)wolne miejsca
20:30 – Taniec Użytkowy: swing, blues, mambo (podstawy, Hania Michalczuk) – start 3 kwietnia
 
 

SOLO

19:30 – Zumba (Kasia Cyunczyk) – wolne miejsca
20:30 – Salsation (Katarzyna Cyunczyk) – start od 20 marca
 

 

DZIECI

16:45 – Baby Dance 3-4 lat (45 min, Paula Dąbrowska) – wolne miejsca  (inne terminy wt/czw)

17:30 – Baby Dance 5-6 lat (45 min, Paula Dąbrowska) – wolne miejsca (inne terminy wt/czw)
18:30 – Hip-Hop 7-10 (podstawy, Iga Karol) – GRUPA ZAMKNIĘTA  (możliwy jest zapis do grupy pod warunkiem, że najpierw dziecko jednorazowo weźmie udział w zajęciach “na próbę”)
18:30 – Hip-Hop 7-10 (zaawans., Paula Dąbrowska) – GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy po indywidualnej rozmowie z instruktorem) 

PARY

19:30 – Taniec Standardowy: walc ang., walc wied., tango  (podstawy, Hania Michalczuk / Tomasz Kaczyński) – start 4 kwietnia
20:30 – Taniec Standardowy: walc ang., walc wied., tango  (zaawans., Tomasz Kaczyński & Hania MIchalczuk) – wolne miejsca

 

19:30 Sensual BACHATA (poziom P2, Zerrouki&Tarnacka) – wolne miejsca
Nie masz partnera / partnerki? To nie problem! Na dane zajęcia możesz zapisać się sam/sama 😉 

SOLO

17:30 – Zumba, również w pakiecie Mama i Ja (45 min, Kasia Cyunczyk) – wolne miejsca

 

DZIECI

16:45 – Baby Dance 3-4 lat (45 min, Iga Karol) – wolne miejsca

17:30 – Baby Dance 5-6 lat (45 min, Iga Karol) – wolne miejsca
18:15 – Hip-Hop 11-14 (podstawy, Iga Karol) – GRUPA ZAMKNIĘTA  (możliwy jest zapis do grupy pod warunkiem, że najpierw dziecko jednorazowo weźmie udział w zajęciach “na próbę”)
18:30 – Hip-Hop 11-15 (zaawans., Paula Dąbrowska) – GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy po indywidualnej rozmowie z instruktorem) 
18:30 – Akrobatyka 7-10 podstawy (Marcin Topczewski) – GRUPA ZAMKNIĘTA (możliwy jest zapis do grupy, jeżeli dziecko miało wcześniej styczność z akrobatyką lub gimnastyką artystyczną)

 

 

PARY

19:30 – Taniec Użytkowy: swing, blues, mambo (podstawy, Hania Michalczuk) – start 5 kwietnia
20:30 – Taniec Standardowy: walc ang., walc wied., tango  (podstawy, Hania Michalczuk) – start 5 kwietnia
 20:30 – Salsa kubańska w parach (podstawy, Radek Piątek & Paulina Kozłowska)  – trwają zapisy

SOLO

17:30 – Latino solo (poziom P2, Alicja Popiołek) – wolne miejsca
19:30 – Zumba (Katarzyna Cyunczyk) – wolne miejsca
20:30 – Salsation (Katarzyna Cyunczyk) – start od 22 marca

 

DZIECI

17:00 – 19:00 (2h) – Jazz 7-14 podstawy (Iga Karol)- GRUPA ZAMKNIĘTA

 

PARY

19:30 – Practise (dodatkowe gratisowe zajęcia dla wszystkich kursantów przeznaczone dla ćwiczeń poza zajęciami)  Zajęcia odbywają się każdy drugi i czwarty piątek miesiąca. Najbliższy termin 27 kwietnia

 

SOLO

 

SALA 1

SALA 2

SALA 3