High Heels

High Heels – 100% kobiecości.

High Heels to zajęcia skierowane do Pań, które kochają szpilki niezależnie od tego czy chodzą w nich na co dzień, czy dopiero uczą się w nich poruszać. Począwszy od umiejętności utrzymania równowagi, poprzez trening prawidłowej postawy, aż do nauki różnych technik tanecznych – na zajęciach High Heels nigdy nie jest nudno! To zmysłowy rodzaj tańca zawierający mnóstwo sensualności. Na podstawie iście kobiecych choreografii uczymy się gracji, elegancji i pewności siebie.

Nie jest istotne czy chodzisz w szpilkach na co dzień. Zajęcia są skierowane do wszystkich!

Zajęcia High Heels składają się z rozgrzewki, połączonej z lekkim stretchingiem.  Następnie zakładamy nasze ukochane obcasy i zaczynamy ćwiczyć specjalnie przygotowane choreografie. Gwarantujemy mnóstwo pozytywnej energii oraz przyjazną i komfortową  atmosferę.

Szukasz ciekawej, tanecznej alternatywy dla Siebie? Zajęcia High Heels będą więc idealnym rozwiązaniem!

High Heels to także ciekawa propozycja dla kobiet pragnących zadbać o swoją sylwetkę. Właśnie na tych zajęciach modelujemy mięśnie pośladków, pleców, brzucha, łydek i ud. Czy może być coś bardziej idealnego niż połączenie przyjemnego z pożytecznym?

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).