Hip Hop dla dzieci 7-10 lat

Hip Hop dla dzieci starszych 7-10 lat – taniec w klimacie street dance.

Hip Hop to styl otwarty, zawierający klasyczne techniki funk, popping i locking, tańczony głównie do muzyki hip hop. Taniec hip hop czerpie z wielu stylów tańca, ciągle się zmienia i ewoluuje. Dlatego dużą rolę w hip hopie odgrywa freestyle i swobodna improwizacja. Pozwala to tancerzom na wykazanie się kreatywnością i pomysłowością.

Jeśli Twoje dziecko w domu naśladuje tancerzy z teledysków, próbuje tworzyć choreografie i nie może ustać w miejscu – hip hop będzie idealnym rozwiązaniem.

Taniec hip hop jest też fantastycznym sposobem na uwolnienie swoich emocji, odkrycie w sobie pasji czy przełamywanie bariery nieśmiałości. Jego wszechstronność jak również elastyczność prowadzenia zajęć pozwala nam realizować nasz nadrzędny cel – pomoc każdemu tancerzowi wypracować swój własny styl.

Zajęcia hip hop dla dzieci to przede wszystkim świetna zabawa w towarzystwie rówieśników!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).