Fabryka Tańca online!

Przed nami trudny okres. Zdecydowana większość z nas musi zostać w domu. I jak widzimy już od kilku dni, nie jest to sytuacja komfortowa do jakiej przywykliśmy. Apelujemy jednak do Was, abyście przestrzegali wytycznych i bez konieczności nie wychodzili ze swoich domów.

Czujemy dokładnie to samo co Wy. Jednak nawet teraz powinniśmy jednak starać się myśleć pozytywnie. Dlatego też mając na względzie Wasze dobro rozpoczęliśmy umieszczanie na naszej stronie serii filmów, które mamy nadzieję pozwolą Wam na chwilę się oderwać od trudnej codzienności.

Zapraszamy Was na stronę https://www.fabrykatanca.pl/online – tutaj znajdziecie nasze lekcje online, zestawy ćwiczeń czy też pomysły na aktywne spędzenie wolnego czasu. Miłej zabawy i oby do szybkiego zobaczenia na żywo!

Każdy, kto posiada aktywny karnet w marcu powinien już otrzymać drogą sms-ową hasło do strony. Jeśli jednak z jakiejś przyczyny hasło do Was nie dotarło – proszę odezwijcie się do nas na nr 690826432, mailowo na recepcja@fabrykatanca.pl lub na Facebook’u.

Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju!

Zespół Fabryki Tańca

© 2018 Fabryka Tańca