Planujecie ślub?

W końcu możemy odetchnąć! Według najnowszych regulacji, od 01 czerwca można organizować wesela do 150 gości. Cieszymy się, że trwająca do tej pory niepewność, w końcu minęła. Jesteśmy w pełnej gotowości, aby pomóc Wam zarówno z nauką i przygotowaniem Waszego Pierwszego Tańca, jak i ogólną nauką tańca, aby poczuć się pewniej na weselnym parkiecie.  

Wiemy, że wielu z Was zdecydowało się przełożyć ślub na późniejszy termin. Ale wśród Was są też pary, które z niecierpliwością czekały na ostateczną decyzję w sprawie wesel, zawieszając sprawy organizacyjne – w tym dotyczące nauki tańca. Jeśli termin Waszego ślubu przypada nawet już w czerwcu tego roku – nie musicie się martwić! Dzięki naszemu ponad 14-letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc każdej parze, nawet w stosunkowo krótkim czasie. Możliwości lokalowe, organizacyjne oraz odpowiednio duża liczba choreografów pozwala nam przygotować każdą parę do tego jakże wyjątkowego momentu.

Taniec spędza Wam sen z powiek? Niepotrzebnie. Mamy dla Was idealne rozwiązanie!

Dołączcie do grona ponad 4000 Nowożeńców, którzy skorzystali z naszej specjalnej oferty i przetańczyli caaałą weselną noc z wielką przyjemnością!

Fabryka Tańca we współpracy z Akademią Pierwszego Tańca przygotowała specjalną ofertę, skierowaną do przyszłych Par Młodych – PAKIETY KURSÓW TAŃCA DLA NARZECZONYCH – zajęć grupowych idealnie dopasowanych do oczekiwań przyszłych Nowożeńców.

Zajęcia pomagają w ewentualnym przygotowaniu Pierwszego Tańca, ale przede wszystkim ułatwiają zgrać się w tańcu i poczuć się pewniej podczas całej imprezy weselnej. Kurs obejmuje naukę tańców użytkowych i standardowych.

Aby zapisać się na kurs należy:

  1. Wybrać termin zajęć z grupy ZAJĘCIA TANIEC UŻYTKOWY

  2. Wybrać termin zajęć z grupy ZAJĘCIA STANDARD

  3. GOTOWE!!!

ZAJĘCIA STANDARD (do wyboru):

ŚRODA – 19:30

ZAJĘCIA TANIEC UŻYTKOWY (do wyboru):

PONIEDZIAŁEK – 19:30

WTOREK 18:30

ŚRODA 20:30

CZWARTEK 19:30