Kurs tańca dla singli

Kurs tańca dla singli – brak drugiej osoby do nauki tańca przestał być problemem!

Kurs tańca dla singli wychodzi naprzeciw osobom, które chciałyby rozpocząć naukę tańca, ale nie posiadają drugiej osoby, chętnej wspólnie rozpocząć taneczną przygodę. Od teraz nie stanowi to problemu. Na kursie tańca dedykowanym tanecznym singlom realizowany jest program, obowiązujący na zajęciach z tańca towarzyskiego i użytkowego. Podczas kursu poznajecie zarówno klasykę tańca w parze np. walca, jak również chociażby cha cha cha czy niezwykle popularny ostatnimi czasy taniec użytkowy pod postacią bluesa czy swinga.

Kurs tańca dla singli – podobnie jak kurs Bachaty – jest idealnym sposobem aby nawiązać nowe znajomości.

Ogólnie nauka tańca to także fantastyczna przygoda, przełamywanie barier i być może odnalezienie nowej pasji. W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia z tańca w parach (taniec towarzyski, latino duo, taniec standardowy, bachata, taniec użytkowy) na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli więc poczujecie, że taniec to jest to, co sprawia Wam mnóstwo satysfakcji – z nami rozwiniecie swoje taneczne skrzydła! Wyjątkowe, indywidualne podejście naszych instruktorów, najlepsze warunki do nauki tańca, komfort i luźna, przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie, że jesteście pod dobrą opieką.

Nie masz drugiej osoby do nauki tańca? Nic nie szkodzi! Na zajęciach stosujemy rotację partnerów!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).