Latino Duo

Latino Duo – pokonaj nudę!

Latino Duo to oferta skierowana do wszystkich, którzy szukają rozrywki w iście gorącym, latynoskim charakterze. Nauka obejmuje tańce latynoamerykańskie takie jak – samba, cha cha cha, rumba oraz jive. Świetna zabawa, łącząca przyjemne z pożytecznym jest także znakomitym uzupełnieniem innych rodzajów zajęć z oferty Fabryki Tańca – tańców standardowych, tańca użytkowego czy też bachaty. Na zajęciach realizowanych w naszej szkole tańca skupiamy się na praktycznej stronie tańca, świadomie rezygnując ze sztywnych ram tańca turniejowego, a skupiając się przede wszystkim na kompleksowym rozwoju taneczno-ruchowym naszych kursantów.

W Fabryce Tańca realizujemy program nauczania, oparty na podziale nauki na etapy – w każdym miesiącu uczymy jednego, konkretnego tańca. Dzięki temu już po miesiącu potraficie tańczyć! Istotne dla nas jest to, aby nauczyć Was tańczyć – nie tylko poznać kroki. Właśnie poprzez nasz autorski system nauki jesteśmy niezwykle skuteczni.

Nauka tańców latynoamerykańskich to także fantastyczna przygoda, przełamywanie barier i być może odnalezienie nowej pasji. W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia z tańców latynoamerykańskich na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli więc poczujecie, że taniec to jest to, co sprawia Wam mnóstwo satysfakcji- z nami rozwiniecie swoje taneczne skrzydła! Wyjątkowe, indywidualne podejście naszych instruktorów, najlepsze warunki do nauki tańca, komfort i luźna, przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie, że jesteście pod dobrą opieką.

Każdy kursant Fabryki Tańca otrzymuje możliwość bezpłatnego uczęszczania na Practise –  czyli wolnego treningu, na którym można dodatkowo szlifować swoje taneczne umiejętności. Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje takie rozwiązanie.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).