Latino Solo dla młodzieży 15-18 lat

Latino Solo dla młodzieży 15-18 lat lat – czysta radość w latynoskim klimacie.

Latino Solo jest prawdziwą wybuchową mieszanką wszystkiego tego, co najlepsze w tańcu latynoskim. Gorące rytmy, najbardziej popularne i lubiane hity plus mnóstwo tanecznej różnorodności! Punktem wyjścia dla zajęć Latino Solo były tańce latynoamerykańskie, takie jak – samba, cha cha cha, rumba, pasodoble i jive. Wraz z rozwojem zajęć ulegały one korzystnym zmianom poprzez rozszerzanie rodzajów tańców, realizowanych na zajęciach Latino Solo. Obecnie na zajęciach Latino Solo możecie spotkać się także z salsą, bachatą, swingiem, rock’n’rollem czy mambo.

Nie ograniczaj się! Na zajęciach Latino Solo znajdziesz absolutnie wszystkie popularne tańce latynoamerykańskie. Masz gwarancję, że nigdy nie będzie nudno!

Zajęcia Latino Solo są także znakomitą okazją do pracy nad kondycją czy rozwojem świadomości własnego ciała, a także poprzez kontakt z bardzo różnymi rodzajami tańca – sposobem na uwolnienie swoich emocji, które w każdym rodzaju tańca są odmienne. Zajęcia Latino Solo są dedykowane dla płci pięknej, więc nieodzownym elementem zajęć jest także praca nad gracją i elegancją ruchu. Jednym słowem, jeśli szukacie kompleksowych zajęć tanecznych – Latino Solo będzie dokładnie tym, czego szukaliście.

Jednym słowem, jeśli szukacie kompleksowych zajęć tanecznych – Latino Solo będzie dokładnie tym, czego szukaliście!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).