• Nie lubisz zajęć w grupie?
  • Lepiej odnajdujesz się w kameralnej atmosferze sali tanecznej?
  • Chcesz, aby instruktor tańca zajmował się tylko Tobą?

Świetnie się składa, ponieważ indywidualne lekcje tańca to rozwiązanie dokładnie dla Ciebie!

Kto z nami współpracuje?

Mamy najlepszą profesjonalną kadrę instruktorów tańca, którzy zajmą się kompleksowo Twoją nauką tańca.

Co gwarantujemy w naszym studio?

Przede wszystkim, że nasze indywidualne lekcje tańca zostaną specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i dyspozycyjności. Z naszymi instruktorami szybko i efektywnie nauczysz się tańczyć ! Wciąż dla podniesienia jakości naszych usług szkolimy się i rozwijamy, by móc w jak najlepszy sposób przekazać Wam, naszą taneczną wiedzę oraz, oczywiście, taneczne umiejętności.

Do czego dążymy?

Naszym celem jest odkrycie w Tobie duszy tancerza i sprawienie byś swobodnie czuł się i bawił na parkiecie. Nie trzeba bowiem być mistrzem, by taniec sprawiał nam radość i frajdę. Z nami z pewnością zabłyśniecie na kolejnym przyjęciu. Przyjaciele i rodzina z pewnością docenią również Wasze nowe umiejętności, a może i sami postanowią pójść w Wasze ślady, zapisując się na nasze indywidualne zajęcia taneczne, by podszkolić i swoje umiejętności.

Co zyskujesz?

Gwarancję, że z nami na pewno się uda. Dzięki indywidualnym zajęciom z naszymi świetnymi instruktorami  masz pewność, że przy następnej okazji zaimponujesz swoim najbliższym niebywałymi umiejętnościami tanecznymi na parkiecie.

CENNIK

1-4h – 100 zł 

5h – 450 zł

10h – 850 zł

15h – 1200 zł

20h – 1500 zł