fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec

Luty w Fabryce Tańca, czyli krócej nie znaczy gorzej!

Pomimo, że luty jest najkrótszym miesiącem w roku, to w Fabryce Tańca przygotowaliśmy Wam mnóstwo tanecznych powodów, dla których nie warto zostać w domu. Właśnie zaczynamy drugi semestr nauki i z tego powodu mamy dla Was kilka bardzo ciekawych propozycji. Zapraszamy więc do krótkiej podróży po tanecznym świecie Fabryki.

Decyduj i tańcz!

Na początek coś zupełnie nowatorskiego. Od lutego będziecie mieć możliwość realnego wpływu na rodzaj zajęć, które pojawią się w naszej ofercie. Od 1. lutego uruchamiamy na naszej stronie POCZEKALNIĘ STYLÓW! Będzie to prosty formularz, w którym znajdziecie te rodzaje zajęć, których szukacie, a nie ma ich aktualnie w ofercie naszego studia. Wystarczy kilka kliknięć i gotowe! Dla nas będą to cenne wskazówki przy planowaniu zajęć w najbliższym czasie, a dla Was możliwość rozpoczęcia lub kontynuowania nauki ulubionego stylu w najbardziej komfortowych warunkach i pod okiem najlepszych instruktorów i choreografów. Głosować możecie w tym miejscu. Zapraszamy do zabawy!

Ślub 2020.

Luty jest miesiącem, w którym przyszłe Pary Młode, organizujące ślub w tym roku, zaczynają intensywniej myśleć o jednym z aspektów tego cudownego dnia – a mianowicie o tańcu. Z myślą o nich, wraz z Akademią Pierwszego Tańca, przygotowaliśmy specjalną, dedykowaną ofertę Kursu Tańca dla Narzeczonych. Jest to pakiet zajęć grupowych z tańców standardowych oraz użytkowych. W trakcie kursu w przyjemniej i swobodnej atmosferze pary poznają podstawy najważniejszych i najbardziej przydatnych rodzajów tańca, uczą się zgrania w tańcu, płynności, swobody i prowadzenia, a przy okazji mogą oderwać się choć na chwilę od natłoku spraw związanych z organizacją wesela. Kurs tańca dla Narzeczonych stanowi także idealne wprowadzenie do późniejszej nauki Pierwszego Tańca, gdzie często wykorzystuje się umiejętności poznane wcześniej umiejętności. Wszystkie dostępne terminy zajęć znajdziecie tutaj. Wybór pasującego terminu nie powinien przysporzyć problemu, ponieważ zajęcia planujemy codziennie. Wystarczy wybrać termin zajęć z grupy ZAJĘCIA TANIEC UŻYTKOWY oraz wybrać termin zajęć z grupy ZAJĘCIA TANIEC STANDARD i gotowe! Warto także zaznaczyć, że każda para uczestnicząca w zajęciach dla Narzeczonych w ramach karnetu ma także możliwość korzystania z zajęć Practise – czyli wolnym treningu, który odbywa się na koniec tygodnia w piątek. Poniżej dostępne terminy zajęć:

ZAJĘCIA STANDARD (jeden termin do wyboru): PONIEDZIAŁEK – 19:30 | CZWARTEK 19:30

ZAJĘCIA TANIEC UŻYTKOWY (jeden termin do wyboru): PONIEDZIAŁEK 18:30 | PONIEDZIAŁEK 19:30 | WTOREK 20:30 | ŚRODA 19:30 | CZWARTEK 20:30

Taneczne nowości dla dzieci i juniorów!

Już od dawna planowaliśmy otwarcie właśnie takich zajęć i w końcu się udało! Z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy wszystkich młodych adeptów tańca w wieku od 5 do 10 lat na zajęcia TANIEC NARODOWY! Od zawsze zadawaliśmy sobie pytanie dlaczego taniec narodowy, który jest głęboko osadzony w naszych realiach jest tak mało popularny? Dlaczego nasze dzieci nie mają nigdzie możliwości poznać naszą taneczną tradycję i kulturę? Doszliśmy więc do wniosku, że czas to zmienić! A sama nauka? Na pewno nie jest nudna! Jest w niej czas na poznanie takich tańców jak walczyk, oberek czy krakowiak, ale też jest czas na nasze polskie zabawy. Tutaj możecie sprawdzić kiedy odbywają się zajęcia.

Kolejną taneczną nowością w ofercie są zajęcia MAMA DANCE. To bardzo ciekawa propozycja dla rodziców i dzieci, którzy razem uczestniczą w zajęciach! O niepowtarzalną atmosferę zadba nasza przecudowna Emilka Jarosz, dzięki której spędzicie niezapomniane chwile ze swoim największym szczęściem. Jeśli macie pytania dotyczące tych zajęć, zachęcamy do kontaktu z naszym tanecznym numerem – 690TANIEC, czyli 690826432.

Dla nieco starszych (juniorzy 11-14 lat) zaplanowaliśmy nietypową i oryginalną odsłonę zajęć jazzowych – JAZZ KOMPILACJA. Na zajęciach realizowany będzie program obejmujący broadway, lyrical oraz modern jazz. Zaskakujące choreografie oraz opieka Patrycji Magusiewicz- również tancerki Opery i Filharmonii Podlaskiej, którą możecie zobaczyć aktualnie w operetce Baron Cygański oraz musicalu Jesus Christ Superstar, gwarantują najwyższy poziom zajęć. Zapisy na zajęcia przyjmujemy mailowo recepcja@fabrykatanca.pl, telefonicznie 690826432 lub osobiście w recepcji naszego studia od poniedziałki do piątku od godz. 13:00-21:00.

Na taneczny deser dla najmłodszych zostawiliśmy nową grupę TANIEC TOWARZYSKI dla dzieci w wieku 5-10 lat. Grupę będzie prowadzić uwielbiana przez dzieci Gabriela Karecka, a na zajęciach dzieci otrzymają oprócz solidnej dawki tanecznej wiedzy, także mnóstwo świetnej zabawy.

Standardowo zapraszamy także do pozostałych grup tanecznych w formule Open – BABY DANCE 3-4 lat oraz 5-6 lat, gdzie uruchamiamy zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku. Prowadzimy także otwarte nabory do grup baletowych (4-6 lat), hip hop (7-10 oraz 11-14 lat), akrobatyki (7-10 oraz 11-14 lat), taniec współczesny (7-10 lat), jazz (7-10 lat oraz 11-14 lat). Wszystkie terminy zajęć tanecznych dla dzieci i juniorów sprawdzicie tutaj.

High Heels – nowość wśród zajęć dla kobiet.

Do oferty zajęć dla kobiet trafia kolejna nowość – zajęcia High Heels, czyli taniec na obcasach. Pokochaj swoje szpilki, a jeśli już darzycie się głębokim uczuciem, rozwiń skrzydła i zaszalej na następnej imprezie w swoich ulubionych butach, dzięki umiejętnościom poznanym na zajęciach High Heels. Oferta skierowana jest wyłącznie do kobiet. Jeśli masz jeszcze wątpliwości czy ta forma zajęć jest dla Ciebie – już 27.01.2020 o godz. 20:30 odbędą się zajęcia pokazowe! Zabierz najlepszą koleżankę, siostrę, mamę lub córkę i bawcie się wspólnie na najwyższym poziomie 🙂 Jeśli nurtują Cię jakieś pytania – z chęcią Ci pomożemy pod nr 690826432!

Pozostała oferta zajęć dla kobiet.

Jeśli jednak czujesz, że szpilki to jednak nie to czego szukasz, zapraszamy do skorzystania z innych form zajęć. Do wyboru są następujące  zajęcia: Latino Solo (środy 20:30, czwartek 17:30), Hip Hop (wtorek, czwartek 20:30), Salsation (poniedziałek, środa 19:30) lub Zumba (wtorek, czwartek 19:30).  Grafik zajęć solo znajdziecie tutaj.

Taniec w parach – Walentynki i nie tylko…

W Lutym uruchamiamy nowe terminy zajęć w parach z TANIEC UŻYTKOWY na poziomie podstawowym, w związku z czym zajęcia te będą odbywać się codziennie od poniedziałku do czwartku. Warto pamiętać także o piątkowym Practisie, który co prawda nie jest obowiązkowy, jednak dla chcących osiągnąć efekty szybciej, zawsze warto przyjść na dodatkowy trening – tym bardziej, że jest dla aktywnych kursantów bezpłatny. Reasumując, za cenę zajęć 1 x w tygodniu można uczęszczać 2 x w tygodniu – prawda, że fajnie? Od lutego planowany jest także start nowej grupy początkującej LATINO DUO, czyli tańców latynoamerykańskich w parach.  Do tego mamy też w ofercie dwa terminy zajęć TANIEC STANDARD także na poziomie podstawowym. Natomiast pary, które ukończyły kurs podstawowy zapraszamy na zajęcia do grup kontynuacyjnych z tańca standardowego (poniedziałek 19:30), użytkowego (wtorek 19:30) lub Latino Duo (środa 20:30). Szczegółowy grafik zajęć dla par znajdziecie tutaj.

W lutym będzie także możliwość zakupu karnetów na zajęcia w parach w promocyjnej cenie – wszystko za sprawą Walentynek. Wystarczy pojawić się w naszym studiu od 10 do 13 lutego w godz. 13:00-21:00, aby móc zakupić ze zniżką karnet na zajęcia w formie eleganckiego bonu podarunkowego. Szczegóły znajdziecie tutaj.

© 2018 Fabryka Tańca