Mama Dance 1-6 lat

Mama Dance dla rodziców z dziećmi 1-6 lat – aktywna zabawa dla całej rodziny!

Mama Dance to oferta skierowana absolutnie do wszystkich rodziców, którzy chcą aktywnie spędzić czas ze swoją pociechą. Zajęcia gwarantują dużą dawkę energii i mnóstwo dobrej zabawy. Tańczą wszyscy – mama, tata i dzieci. Dla najmłodszych uczestników przewidziano także opcję uczestnictwa w zajęciach w chuście lub nosidełku.

Największe szczęście rodzica – szczęśliwe dziecko!

Mama Dance to także wspaniała okazja do rozwijania więzi między rodzicem a dzieckiem. To w najmłodszych latach dzieci kształtują swoje wyobrażenie o otaczającym je świecie, gdzie rodzic zajmuje absolutnie najważniejsze miejsce. W dzisiejszych “zabieganych” czasach warto pielęgnować wspólne chwile. A czy jest lepsza okazja niż wspólna, nieskrępowana zabawa? Na zajęciach Mama Dance tańczymy, bawimy się, śmiejemy i trochę wygłupiamy. To Wasz czas z najważniejszymi osobami w życiu. Warto go spędzić pożytecznie.

Zajęcia Mama Dance są także skierowane do tatusiów!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).