Zajęcia dla dzieci 1-6 lat

Początki przygody z tańcem zawsze powinny odzwierciedlać naturę dziecka. A ta jest pełna zabawy! Dlatego poprzez taką formę nauki tańca uzyskujemy najlepsze efekty! A gdy do tego dodamy doświadczone i oddane swojej pasji instruktorki, to możemy mieć pewność, że Wasze pociechy są w najlepszych rękach!

Baby Dance 3-4 lat


Baby Dance 5-6 lat


Mama Dance 1-6 lat


Taniec narodowy 5-6 lat


Zajęcia dla dzieci starszych 7-10 lat

Po ukończeniu 7. roku życia oferujemy skonkretyzowaną naukę tańca dla dzieci na zajęciach baletowych, hip hopu, akrobatyki, jazzu, tańca współczesnego, gimnastyki artystycznej i tańca towarzyskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Akrobatyka 7-10 lat


Hip Hop 7-10 lat


Taniec współczesny 7-10 lat


Taniec narodowy 7-10 lat


Zajęcia dla juniorów 11-14 lat

Wiek pomiędzy 11. a 14. rokiem życia charakteryzuje się wzmożonym rozwojem nie tylko fizycznym, ale także psychicznym. Należy zatem wśród młodzieży w tym wieku pielęgnować nie tylko naturalną potrzebę ruchu, ale także pobudzać i rozwijać wrażliwość , uczyć świadomości własnego ciała, jak również odpowiedzialności i współdziałania z rówieśnikami w grupie. Te cele z powodzeniem realizujemy na zajęciach hip hopu, tańca współczesnego, akrobatyki, lyrical jazzu oraz gimnastyki artystycznej.

Akrobatyka 11-14 lat


Hip Hop 11-14 lat


Taniec współczesny 11-14 lat


Zajęcia dla młodzieży 15-18 lat

Konkretne zajęcia dla konkretnych ludzi. Hip Hop, Salsation, Zumba, Latino, Lyrical Jazz lub wszystkie kursy tańca w parach – nie możesz się zdecydować? Przyjdź, sprawdź, zadecyduj!

Taniec towarzyski


Taniec użytkowy


Zajęcia dla dorosłych solo

Zrób coś tylko dla siebie. Nie czekaj. Zajęcia solo to mnóstwo radości i satysfakcji. Zabierz przyjaciółkę, koleżankę, siostrę, mamę lub córkę i bawcie się w najlepsze!

Zajęcia Dorośli w parach

Zajęcia w parach w Fabryce Tańca od lat cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Składa się na to kilka czynników min. wyjątkowi instruktorzy oraz znakomite i najbardziej komfortowe warunki do ćwiczeń. W ofercie znajdziecie kilka najbardziej popularnych rodzajów zajęć w parach.

I pamiętajcie… Nieważny jest powód – ważne, że razem!

Taniec towarzyski


Taniec użytkowy


Taniec standardowy


Kurs tańca dla singli


Kurs Dla Narzeczonych


Pierwszy Taniec


Zajęcia dla Narzeczonych

Jedyna tak kompleksowa oferta dla Narzeczonych. Przygotowanie Pierwszego Tańca u najbardziej cenionych i polecanych instruktorów oraz dedykowane przyszłym Nowożeńcom grupowe kursy tańca standardowego i użytkowego, aby swobodniej czuć się na weselnym parkiecie.

Kurs dla Narzeczonych


Lekcje indywidualne