Pierwszy Taniec

Pierwszy Taniec – Wasz moment w tym wyjątkowym dniu.

Na temat Pierwszego Tańca powstało wiele mitów. Najbardziej popularne to te, mówiące o tym, że nie warto przygotowywać Pierwszego Tańca, ponieważ taki zaplanowany taniec wygląda po prostu sztucznie. Drugi mit to twierdzenie, że Pierwszy Taniec to stres. Brrrr… No straszne rzeczy ludzie opowiadają 🙂 A co najważniejsze – nie mają racji.

Od lat można się spotkać ze zdaniem, że Pierwszy Taniec to jeden najmniej przyjemnych momentów w dniu ślubu. “Aby do Pierwszego Tańca i z górki” – pewnie nieraz już to słyszeliście. Nic bardziej mylnego! Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, jednak z doświadczenia wiemy, że mówią tak osoby, które nie czują się pewnie na parkiecie i – albo nic z tym nie zrobiły i nawet nie spróbowały zapisać się na zajęcia, albo zrobiły i się zapisały – ale nie przykładały do tego większej uwagi. No z pustego i Salomon nie naleje 🙂

Pierwszy Taniec to jedyny moment w Tym Dniu, kiedy jesteście naprawdę sami. Tylko we dwoje. Przecież nie ma nic przyjemniejszego 🙂

Wiemy, że z Pierwszym Tańcem bywało różnie na weselach. Ale wiemy też, że w głównej mierze efekt końcowy nie zależy tylko od Was. To wynik wspólnej pracy – Waszej i choreografa. Składa się na to mnóstwo czynników. Na początku umiejętność wsłuchania się w Wasze potrzeby i oczekiwania. Konfrontacja tego z wybranym utworem poprzez pryzmat Waszych predyspozycji i to nie tylko tanecznych, ale także mentalnych, osobowościowych i charakterologicznych. To w końcu wiedza i doświadczenie prowadzącego naukę, i to także nie tylko taneczna, ale też życiowa. W Fabryce Tańca macie pewność, że jesteście pod najlepszą opieką.

W przygotowaniu Pierwszego Tańca nie chodzi o kroki 😉 Nie zależy nam, abyście mechanicznie odtworzyli choreografię, którą Wam pokażemy. Zależy nam, abyście ZATAŃCZYLI swój Pierwszy Taniec. Razem. We dwoje. Żebyście poczuli, że to co robicie – robicie wspólnie. Jak jeden team.

Do tej pory przygotowaliśmy już ponad 4 tysiące choreografii, które zostały zatańczone na weselach w całej Polsce, jak również poza granicami kraju, ogromna większość par trafia do nas z polecenia rodziny, znajomych, koleżanek i kolegów. Dziękujemy!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie terminy lekcji – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu. Jeśli nie jesteście jeszcze pewni – możecie umówić bezpłatną konsultację pod nr 510212132.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).