Akrobatyka dla dzieci to najlepsze ćwiczenia fizyczne, które wzmocnią gorset mięśniowy, rozwiną parametry ciała oraz poprawią posturę i ogólne samopoczucie dziecka. Akrobatyka dla dzieci to sposób, aby ukształtować prawidłową postawę i wszechstronnie rozwijać sylwetkę.

Akrobatyka dla dzieci łączy w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe z podstawowymi elementami akrobatyki, dopasowanymi do wieku i umiejętności dziecka. Dzięki ćwiczeniom akrobatycznym dziecko lepiej się rozwija, zwiększa zręczność i orientację przestrzenną, a także uczy dyscypliny i odpowiedzialności za siebie i partnerów treningowych. Zajęcia akrobatyczne wspomagają inne aktywności ruchowe (np. taniec) oraz wspomagają prawidłowy wzrost dziecka. Dyscyplina ta opiera się na rozwoju funkcji motorycznych, dzięki czemu zapewnia harmonijny rozwój.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).