240399-1512060ZI698

Taniec Latino Solo to gorące, niezwykle żywiołowe rytmy tańców latynoamerykańskich. Ladies Latino  Solo to najpopularniejsza forma zajęć tanecznych wśród pań, powód jest prosty – tańcząc systematycznie zyskujesz świetną formę, piękną sylwetkę i uczysz się pięknie poruszać.

Do Latino Solo zaliczyć można mieszankę takich stylów, jak:
– samba
– rumba
– cha cha
– jive
– salsa

Mimo, że tańce te zazwyczaj tańczone są w parach, to na naszych zajęciach Latino Solo instruktorki koncentrują się na krótkich, widowiskowych układach.

Kurs Latino Solo to zajęcia przeznaczone dla Pań, które chcą poznać tańce latynoamerykańskie i nauczyć się tańczyć je bez partnera. Jest to również lekcja gracji. Tu wiek i tusza nie grają roli. Tańcząc lepiej poznacie swoje ciało, nauczycie się ładnie poruszać, nabieracie pewności siebie i przypominacie sobie jaką radość daje taniec.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).