szkoła tańca białystok, kurs tańca białystok, szkoły tańca białystok, zumba białystok, kurs tańca towarzyskiego białystok, nauka tańca białystok, taniec towarzyski białystok, salsa białystok, bachata białystok

Bachata Sensual – najlepsze zajęcia dla par lub solo

Muzyka do Bachata Sensual…

Bachata Sensual to taniec rodem z Dominikany związany z muzyką o tej samej nazwie – Bachata. Muzyka z charakterystyczną gitarą i perkusją, wykonywana jest zazwyczaj na dwóch gitarach, którym akompaniuje guira i bongo. Utwory są romantyczno-melancholijne, a ich główną tematyką jest… miłość. Oprócz spokojnych i skłaniających do refleksji utworów znaleźć można również te znacznie bardziej energetyczne.

Ale dlaczego akurat Bachata Sensual?

Sensual Bachata jako taniec, powszechnie kojarzona jest z namiętnością, a tym co wyróżnia ją spośród innych tańców jest charakterystyczny dla niej, zmysłowy ruch bioder oraz bliskość partnera i partnerki. Dzięki różnorodności muzyki, Sensual Bachata może mieć również bardziej dynamiczny charakter. Sensual Bachata nieustannie ewoluuje, a tańczącym pozostawia wiele swobody w jej interpretacji i kształtowaniu własnego tańca. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu – zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca. Pozwala świetnie się bawić i daje mnóstwo satysfakcji! Co ważne – w naszej szkole tańca prowadzimy także zajęcia z Sensual Bachata dla osób początkujących! A jeśli nie masz drugiej osoby do nauki tańca – na Sensual Bachata można przyjść solo i w takcie zajęć tańczyć z innymi osobami w rotacji parterów i partnerek.

Sensual Bachata Białystok

Nie zwlekaj – skorzystaj z formularza poniżej i zapisz się na zajęcia Sensual Bachata! A jeśli masz większe obawy – zawsze możesz skorzystać z wejścia jednorazowego! Nic prostszego!

Jeśli jednak chcesz poszukać innej formy tańca w parze – kliknij tutaj i sprawdź inne rodzaje zajęć w naszej ofercie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).

szkoła tańca białystok, kurs tańca białystok, szkoły tańca białystok, zumba białystok, kurs tańca towarzyskiego białystok, nauka tańca białystok, taniec towarzyski białystok, salsa białystok, bachata białystok