Practise

Practise – dodatkowy, bezpłatny trening – aby jeszcze skuteczniej osiągnąć postawiony cel!

Każdy kursant Fabryki Tańca, uczęszczający na zajęcia i posiadający ważny karnet otrzymuje możliwość bezpłatnego korzystania z Practise –  czyli wolnego treningu, na którym można dodatkowo szlifować swoje taneczne umiejętności. Practise odbywa się zawsze na koniec tygodnia, a na zajęcia przychodzą pary ze wszystkich aktualnych grup kursowych. Na treningu obowiązuje rotacja muzyki, więc każdy ma możliwość praktycznego wykorzystania nabytych na zajęciach umiejętności. Ideą Practise jest to, aby pary starały się jak najbardziej samodzielnie radzić sobie na parkiecie. Oczywiście wszystko odbywa się pod okiem instruktora, jednak jego ingerencja powinna co do zasady być minimalna.

Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje takie rozwiązanie!

Practise jest oczywiście fakultatywny i nieobowiązkowy. Jednak warto – przynajmniej raz na jakiś czas przyjść na Practise – chociażby aby przypomnieć wcześniej poznane tańce, utrwalić nowy materiał, czy rozwiać taneczne wątpliwości. Tutaj nie odkryjemy Ameryki. Aby swobodnie tańczyć trzeba praktykować!

Chcesz się nauczyć tylko kroków, czy nauczyć się tańczyć? Jeśli zależy Ci na skutecznej nauce i byciu pod opieką prawdziwych profesjonalistów – nie czekaj ani chwili! Dołącz do tysięcy naszych kursantów, którzy już szaleją na imprezowych parkietach! W Fabryce Tańca masz gwarancję, że będziesz pod właściwą opieką.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).