Salsation

Salsation – fuzja tańca i emocji.

Salsation to idealna propozycja dla osób chcących dbać o formę, ale pragnących także różnorodności w trakcie zajęć. Podstawowym założeniem zajęć Salsation jest rozwój świadomości własnego ciała oraz z drugiej strony muzykalności. Dlatego zajęcia Salsation opierają się na nauce choreografii odzwierciedlających muzykę i przesłanie danego utworu. Zajęcia Salsation angażują nie tylko ciało, lecz także i umysł uczestnika zajęć.

Salsation to połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych takich jak – salsa, reggae, samba, flamenco i wiele innych.

Zajęcia Salsation są zbliżone do zajęć z Zumby, ponieważ oba rodzaje zajęć znajdują się na pograniczu zajęć tanecznych i fitness. Jednak nie są identyczne. Podstawową różnicą jest fakt, że w Zumbie ważna jest przede wszystkim sprawność fizyczna, natomiast zajęcia Salsation kładą nacisk także na interpretację muzyki poprzez ruch. Salsation zatem są zajęciami bardziej wszechstronnymi i co za tym idzie także mniej wymagającymi fizycznie.

W Salsation głównym celem nie jest popisywanie się wyjątkową sprawnością. Dużo ważniejszy jest rozwój świadomości tanecznej, wrażliwości, umiejętności interpretacji emocji i uczuć.

Każde zajęcia Salsation rozpoczyna rozgrzewka,która przygotowuje ciało do wzmożonego wysiłku. Następnie uczestnicy zajęć Salsation poznają pojedyncze kroki, które finalnie składają się w całą choreografię. W Salsation nie występują z reguły podskoki i skomplikowane ewolucje, a poznawane choreografie są dostosowane do aktualnego poziomu uczestników zajęć.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedynczne zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).