Taniec Standardowy (walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox, quickstep)

Taniec Standardowy – klasyka zawsze na czasie.

Taniec towarzyski standardowy to zajęcia dla par, które niekoniecznie dobrze się czują w klimacie latynoskim i preferują taniec bardziej dystyngowany. W ciągu pierwszego etapu nauki na zajęciach z tańca towarzyskiego standardowego poznajecie podstawy walca angielskiego, tanga oraz walca wiedeńskiego. Po ukończeniu poziomu podstawowego wspomniane rodzaje tańców są kontynuowane oraz dodawane są także slowfox i quickstep. Na przestrzeni lat gusta chcących tańczyć ulegały zmianom, jednak to taniec towarzyski – właśnie standardowy – od zawsze jest punktem wyjścia dla rozpoczynających swoją taneczną przygodę. Przecież każdy na nas chciałby choć raz w życiu zawirować w walcu na parkiecie.

W Fabryce Tańca realizujemy program nauczania, oparty na podziale nauki na etapy – w każdym miesiącu uczymy jednego, konkretnego tańca. Dzięki temu już po miesiącu potraficie tańczyć! Istotne dla nas jest to, aby nauczyć Was tańczyć – nie tylko poznać kroki. Właśnie poprzez nasz autorski system nauki jesteśmy niezwykle skuteczni. Każdy kursant Fabryki Tańca otrzymuje także możliwość bezpłatnego uczęszczania na Practise –  czyli wolnego treningu, na którym można dodatkowo szlifować swoje taneczne umiejętności. Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje takie rozwiązanie!

Nauka tańca towarzyskiego (w tym standardowego) to także fantastyczna przygoda, przełamywanie barier i być może odnalezienie nowej pasji. W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia z tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli więc poczujecie, że taniec to jest to, co sprawia Wam mnóstwo satysfakcji- z nami rozwiniecie swoje taneczne skrzydła! Wyjątkowe, indywidualne podejście naszych instruktorów, najlepsze warunki do nauki tańca, komfort i luźna, przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie, że jesteście pod dobrą opieką.

Zajęcia z tańców towarzyskich standardowych są również popularne wśród par narzeczeńskich, które planują zatańczenie walca na swój wymarzony Pierwszy Taniec. Niewiele jest takich momentów w życiu, kiedy można to zrobić, więc warto się nad tym zastanowić.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).