Taniec Towarzyski dla młodzieży 15-18 lat

Taniec Towarzyski dla młodzieży 15-18 lat lat – nauka przydatna przez całe życie.

Taniec towarzyski to fundament tańca w parze, który od dekad stanowi podstawę nauczania. Na przestrzeni lat gusta chcących tańczyć ulegały zmianom, jednak to taniec towarzyski od zawsze jest punktem wyjścia dla rozpoczynających swoją taneczną przygodę. Dzieje się tak między innymi dlatego, że taniec towarzyski jest niesamowicie zróżnicowany, przez co kursant kompleksowo rozwija swoje taneczne umiejętności. W skład programu nauczania wchodzą zarówno tańce latynoamerykańskie (samba, cha cha cha, rumba, jive, pasodoble) jak i tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox oraz quickstep).

W Fabryce Tańca realizujemy program nauczania, oparty na podziale nauki na etapy – w każdym miesiącu uczymy jednego, konkretnego tańca. Dzięki temu już po miesiącu potraficie tańczyć! Istotne dla nas jest to, aby nauczyć Was tańczyć – nie tylko poznać kroki. Właśnie poprzez nasz autorski system nauki jesteśmy niezwykle skuteczni.

Nauka tańca towarzyskiego to także fantastyczna przygoda, przełamywanie barier i być może odnalezienie nowej pasji. W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia z tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli więc poczujecie, że taniec to jest to, co sprawia Wam mnóstwo satysfakcji- z nami rozwiniecie swoje taneczne skrzydła! Wyjątkowe, indywidualne podejście naszych instruktorów, najlepsze warunki do nauki tańca, komfort i luźna, przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie, że jesteście pod dobrą opieką.

Każdy kursant Fabryki Tańca otrzymuje możliwość bezpłatnego uczęszczania na Practise –  czyli wolnego treningu, na którym można dodatkowo szlifować swoje taneczne umiejętności. Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje takie rozwiązanie.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).