Taniec Użytkowy dla młodzieży 15-18 lat

Taniec Użytkowy dla młodzieży 15-18 lat lat – przełam nudę!

Kolejna impreza na siedząco? Nigdy więcej! Taniec użytkowy to najciekawsza propozycja dla osób, które chcą poczuć się pewnie na parkiecie. Zajęcia z tańca użytkowego – z uwagi na swą formułę i zakres nauczania – stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nigdy nie mieli do czynienia z nauką tańca. Proste i efektowne kroki, łatwe i ciekawe sekwencje, obroty, przejścia – wszystko to, co niezbędne w tańcu znajdziecie właśnie na kursie tańca użytkowego. Wszystko to poznacie na podstawie bluesa, swinga i salsy!

W Fabryce Tańca realizujemy program nauczania, oparty na podziale nauki na etapy – w każdym miesiącu uczymy jednego, konkretnego tańca. Dzięki temu już po miesiącu potraficie tańczyć! Istotne dla nas jest to, aby nauczyć Was tańczyć – nie tylko poznać kroki. Właśnie poprzez nasz autorski system nauki jesteśmy w tym niezwykle skuteczni. Dodatkowo każdy kursant Fabryki Tańca otrzymuje możliwość bezpłatnego uczęszczania na Practise –  czyli wolnego treningu, na którym można szlifować swoje taneczne umiejętności. Jesteśmy jedyną szkołą, która oferuje takie rozwiązanie.

Nauka tańca użytkowego to także rozwiązanie odwiecznego problemu – prowadzenia w tańcu. On nie prowadzi, a ona nie daje się prowadzić. Hmmm… To już przeszłość! Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej pary, nasi instruktorzy niezwykle skutecznie pomogą zgrać się w tańcu, nauczą jak sprawić, aby partner decydował w tańcu, a partnerka skutecznie odbierała sygnały pochodzące od swojego partnera. Brzmi niewiarygodnie? Nic z tych rzeczy!

Nie można zapomnieć, że zajęcia z tańca użytkowego to także wspólne i aktywne spędzanie czasu. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą coś robić razem. Prawda, że lepiej być nie może?

W Fabryce Tańca oferujemy zajęcia z tańca użytkowego na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli więc poczujecie, że taniec to jest to, co sprawia Wam mnóstwo satysfakcji- z nami rozwiniecie swoje taneczne skrzydła! Wyjątkowe, indywidualne podejście naszych instruktorów, najlepsze warunki do nauki tańca, komfort i luźna, przyjazna atmosfera sprawi, że poczujecie, że jesteście pod dobrą opieką.

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).