Taniec w chuście

Kochane Mamy!

Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek, że każdemu dziecku – jeszcze przed pojawieniem się na świecie – towarzyszy jeden z najpiękniejszych rytmów – rytm Waszego serca – rytm życia, który słyszy podczas naturalnego kołysania jeszcze w brzuchu mamy. Także po przyjściu na świat, wszystkim dzieciom dźwięk, rytm i taniec towarzyszą na każdym kroku, co pomaga dziecku w wyrażaniu siebie i swoich emocji.

Dlatego taniec mamy z dzieckiem jest naturalny.

A oprócz samych korzyści pozytywnie wpływających na relacje mamy i dziecka, oprócz budowania więzi i wspomagania naturalnej komunikacji, taniec w chuście pomaga młodym mamom także szybko wrócić do formy po okresie ciąży, wzmacnia mięśnie i pozwala zrzucić co nieco.

Taniec w chuście może także w przyszłości ułatwić Waszym pociechom rozpoczęcie innych form aktywności fizycznej, do której będą przyzwyczajone już od najmłodszych lat.

Niezbędne na zajęciach:
– wygodny strój dla siebie oraz ewentualnie strój na zmianę, też dla maluszka
– pieluszkę tetrowa lub bambusowa, aby odizolować maluszka od potu
– woda
– kocyk
Na sali dostępny jest przewijak, także w każdej chwili można przewinąć, przebrać i nakarmić dziecko.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).