Warsztaty [Lipiec 2020]

Kochani!

Mamy dla Was niesamowicie dobre wiadomości! W Lipcu 2020 roku organizujemy dla Was mega taneczne warsztaty z niesamowitymi instruktorami i tancerzami – Eweliną Kruk oraz Patrykiem Rybarskim! Nasi goście opracowali naprawdę konkretne zajęcia, podczas których gwarantujemy Wam najwyższy poziom nauki, solidną dawkę wiedzy oraz dużo tanecznych doznań. Ewelina i Patryk to ścisła taneczne czołówka Polski. Każdy z nich ma na swoim koncie setki zagranych spektakli na największych polskich scenach teatralnych, mnóstwo telewizyjnych występów oraz udziałów w produkcjach telewizyjnych. W ofercie warsztatów znajdziecie zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych.

Jazz Compilation [10 lat – 16 lat] – na zajęciach Eweliny spotkacie się z wieloma rodzajami jazzu – Lyrical, Modern, Broadway, Afro.

JAZZ COMPILATION [prowadząca: EWELINA KRUK, support: IGA KAROL] – to połączenie wielu technik tańca jazzowego, takich jak: modern jazz, lyrical jazz, broadway jazz oraz afro jazz. Na zajęciach poznacie podstawy technik i ich różnice, nauczycie się prawidłowego wykonywania tanecznych kroków, sekwencji ruchowych oraz figur charakterystycznych dla tych form jazzu. Rozwiniecie umiejętności w tańcu, skorygujecie postawę, poprawicie sylwetkę oraz poczucie pozy, nabierzecie umiejętności akcentowania w muzyce. Poszukamy także własnych środków wyrazu oraz ekspresji w tańcu. Skupimy się na stabilizacji i koordynacji ruchowej oraz izolacji poszczególnych partii mięśniowych poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia. Finalnie na bazie sekwencji opanowanych podczas zajęć stworzymy choreografię, którą wspólnie zaprezentujemy na koniec warsztatów.

Zajęcia z Eweliną będą się odbywać w pierwsze trzy dni warsztatów – codziennie po 4 godziny (2 razy po 2 godziny plus 30 min. przerwy). Dwa ostatnie dni warsztatów będą poświęcone ćwiczeniu zdobytych umiejętności pod okiem naszej instruktorki Igi Karol w takim samym wymiarze czasowym.

Wiek uczestników warsztatów JAZZ COMPILATION:

11-15 lat (w wyjątkowych sytuacjach 10-16 lat)

Terminy warsztatów JAZZ COMPILATION:

06.07.2020 – 10.07.2020 | 11:00 – 15:30

20.07.2020 – 24.07.2020 | 11:00 – 15:30

Cena warsztatów JAZZ COMPILATION:

299 zł. / 5 dni

Video Art Clip Show [10 lat – 16 lat] to warsztaty z Patrykiem, podczas których nie tylko zdobędziecie nowe umiejętności, ale także na koniec weźmiecie udział w nagraniu videoclipu!

VIDEO ART CLIP SHOW [prowadzący: PATRYK RYBARSKI, support: IGA KAROL] – 5 dni warsztatów po 4 h dziennie, w czasie których będziemy tworzyć ponad 3 minutowe show taneczne z elementami modern jazzu, ustawione tak jak kręci się klipy taneczne pod konkretną muzykę i pod ustawienie kamery. Nasze show będzie miało konkretnie narzuconą historię do opowiedzenia z początkiem, rozwinięciem i zakończeniem. Całość będzie nagrana po zakończeniu warsztatów. Każdy dzień rozpoczynamy godzinną rozgrzewką z elementami jogi, pilatesu, ćwiczeń kardio, koordynacyjnych, siłowych i porządnej dawki rozciągania. Przy ćwiczeniach tych będziemy dużą cześć czasu poświęcać poprawnemu ustawieniu i dociągnięciom technicznym. Poprawimy linie ciała i wykańczanie ruchów co w tańcu jest niezbędne. Kolejna godzina warsztatów będzie polegała na nauce choreografii, którą będą tańczyć wszyscy uczestnicy w synchronie w czasie nagrania. Dwie kolejne godziny poświęcamy ustawieniu do nagrania całych scenek choreograficznie wyreżyserowanych w mniejszych i większych grupach wszystkich uczestników, jak i pojedynczych solówek, wplatając w nie wcześniej ustawione synchroniczne choreografię. Podział na grupy i role przypadnie po pierwszym dniu warsztatów po wcześniejszym zapoznaniu uczestników.

Zajęcia z Patrykiem będą się odbywać w pierwsze trzy dni warsztatów – codziennie po 4 godziny (2 razy po 2 godziny plus 30 min. przerwy). Dwa ostatnie dni warsztatów będą poświęcone ćwiczeniu zdobytych umiejętności pod okiem naszej instruktorki Igi Karol w takim samym wymiarze czasowym.

Wiek uczestników warsztatów VIDEO ART CLP SHOW:

11-15 lat (w wyjątkowych sytuacjach 10-16 lat)

Termin warsztatów VIDEO ART CLIP SHOW:

13.07.2020 – 17.07.2020 | 11:00 – 15:30

Cena warsztatów VIDEO ART CLIP SHOW:

299 zł. / 5 dni

Informacje i zapisy: 690826432 [690TANIEC] LUB recepcja@fabrykatanca.pl

Warsztaty dla dorosłych.

High Heels [warsztaty od 17 lat, wyłącznie dla kobiet] –  prowadząca: EWELINA KRUK, zajęcia skierowane zarówno do osób, które chcą zapoznać się z techniką tańca na obcasach, udoskonalić swoje umiejętności lub po prostu nieco pewniej poczuć się na szpilkach. Nauczę Cię jak poruszać się na obcasach z gracją i wdziękiem, abyś nabrała pewności siebie, rozbudziła swoją kobiecość, sensualność oraz wyraz artystyczny. Będziemy pracować nad rozwojem świadomości własnego ciała, poczuciem pozy, wzmocnieniem mięśni nóg- ud i pośladków aby podkreślić atuty swojej sylwetki. Krótkie sekwencje ruchowo-taneczne pełne subtelnych, zmysłowych ruchów pozwolą Ci otworzyć się w tańcu i oswoić z choreografią. Zajęcia HIGH HEELS to świetny sposób na wytrenowanie ciała, skorygowanie postawy a także wyrażenie swoich emocji i temperamentu. Czas trwania zajęć – 2 x 90 minut. (2 dni po 1,5 godziny).
Wiek uczestników warsztatów HIGH HEELS:

Wiek uczestników warsztatów:

powyżej 16 lat

Termin warsztatów HIGH HEELS:

06.07.2020 – 07.07.2020 | 18:30 – 20:30
20.07.2020 – 21.07.2020 | 18:30 – 20:30

Cena warsztatów VIDEO ART CLIP SHOW:

99 zł. / 2 dni

online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec

online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec

VIDEO ART CLIP SHOW [prowadzący: PATRYK RYBARSKI] – 2 dni warsztatów po 1,5 h dziennie, w czasie których będziemy tworzyć show taneczne z elementami modern jazzu, ustawione tak jak kręci się klipy taneczne pod konkretną muzykę i pod ustawienie kamery. Nasze show będzie miało konkretnie narzuconą historię do opowiedzenia z początkiem, rozwinięciem i zakończeniem. Całość będzie nagrana po zakończeniu warsztatów. Każdy dzień rozpoczynamy rozgrzewką z elementami jogi, pilatesu, ćwiczeń kardio, koordynacyjnych, siłowych i porządnej dawki rozciągania. Przy ćwiczeniach tych będziemy dużą cześć czasu poświęcać poprawnemu ustawieniu i dociągnięciom technicznym. Poprawimy linie ciała i wykańczanie ruchów co w tańcu jest niezbędne. Następnie zajmiemy się nauką choreografii, którą będą tańczyć wszyscy uczestnicy w synchronie w czasie nagrania. Dalej poświęcimy czas na ustawienia do nagrania całych scenek choreograficznie wyreżyserowanych w mniejszych i większych grupach wszystkich uczestników, jak i pojedynczych solówek, wplatając w nie wcześniej ustawione synchroniczne choreografię. Podział na grupy i role przypadnie po pierwszym dniu warsztatów po wcześniejszym zapoznaniu uczestników.

Wiek uczestników warsztatów:

powyżej 16 lat

Termin warsztatów HIGH HEELS:

13.07.2020 – 14.07.2020 | 18:30 – 20:30

Cena warsztatów VIDEO ART CLIP SHOW:

99 zł. / 2 dni

online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec

online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec
Ewelina Kruk

Ewelina Kruk

Dyplomowany pedagog, choreograf i tancerka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tańca klasycznego, współczesnego i jazzu –  absolwentka wydziału choreografii Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku. Na co dzień związana z teatrem Rampa w Warszawie – spektakle: “Jesus Christ Superstar”, “Rapsodia z Demonem”, “Twist and Shout”, “Kobiety na skraju załamania nerwowego”, “Musicalove”, “Broadway Exclusive”; teatrem Syrena w Warszawie: “Rock of Ages”, “Kariera Nikodema Dyzmy”; Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku: “Upiór w Operze”, “Doktor Żywago”, “Zemsta Nietoperza”. Pracowała również w teatrze muzycznym w Lublinie, białoruskim teatrze muzycznym w Mińsku, teatrze tańca współczesnego “Menada” jako choreograf i tancerka. Choreograf i tancerka w produkcjach telewizyjnych w Polsce (m.in.”Jaka to melodia” 2016, “Super starcie” 2014, “Twoja twarz brzmi znajomo” 2015) i na Białorusi (“Ya Poyu” 2011, “Ya Poyu2″ 2012, ” EUROVIZJA” 2012). Choreograf Międzynarodowych Spotkań Baletowych w Polsce i w Belgii 2010-2012. Pedagog tańca klasycznego, współczesnego, jazzu, gimnastyki artystycznej, fit baletu w Polsce (m. in. Społeczne Ognisko Baletowe w Lublinie, Oh Lala, Yoga Beat Studio, Samo Centrum Wszechświata, All on Pole) i za granicą (szkoła choreografii współczesnej ” Menada” na Białorusi, Academia de Danza On Stage w Meksyku). Dwukrotnie otrzymała nominację do Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury jako jedna z trzech najlepszych tancerek 2018 i 2019 roku.

online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec
Patryk Rybarski

Patryk Rybarski

Od 20 lat występuję na deskach największych teatrów w Polsce, a od 10 lat jego głównym zainteresowaniem stał się pole dance. Z pasji do tańca, teatru i sztuki, tworzy coś naprawdę wyjątkowego, pełnego artyzmu, siły, męskości, dobrej muzyki i akrobacji. Jest założycielem własnej grupy tanecznej STARFISH DOLLS z którymi tworzy niecodzienne artystyczne bloki w formie spektaklu na rurkach. Vice mistrz świata POLE DANCE IPC w Hong Kongu, finalista międzynarodowych zawodów POLE ART w Sztokholmie i POLE DANCE CUP w Warszawie. Zwycięzca pierwszego miejsca POLE ART GDAŃSK oraz pierwszego na INTERNATIONAL PINUP COMPETITION BYDGOSZCZ. Tancerz, choreograf, instruktor, zajawkowicz, który wciąż udowadnia sobie, że jak się czegoś chce i wkłada się w to całą swoją energię to wszystko jest możliwe. Swój warsztat taneczny doskonalił przy wielu produkcjach teatralnych, muzycznych, telewizyjnych takich jak : Studio Buffo „Metro”, Teatr Muzyczny Roma „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Upiór w Operze”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn Jr.”, „Deszczowa Piosenka”, „Ale Musicale”, Teatr Palladium „Magiczny Sklep z Zabawkami”, „Calineczka”, Teatr Syrena „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Czarownice z Eastwick”, Teatr Wielki „PowderHerFace”, Opera Podlaska „Zemsta Nietoperza”, „Upiór w Operze”, „Doktor Żywago”, „Baron Cygański”, Opera Kameralna „Wesele Figara”, Teatr Studio „Holiday”, Teatr Nowy Kraków „Koniec śmierci”, Festiwal Ciało/Umysł „Manfred Maxc”, Festiwal Reewizje „Dobre Ciało”, Seriale „Tancerze”, „Brzydula”, Talent Show „W rytmie MTV”, „Got to Dance”, „Mam Talent”, „You Can Dance”(special guest edycja Polska i Ukraińska). Music video : Julia Marcell „Matrioszka”, „CTRL”, Mama Selita „Na pół”, Ptakova „Ratunku”, Stanek „In Blue”, Goya „Chwile”, Kamp! „Deny”, Arkane Station „Make me a bird”, Paulina Przybysz/Rita Pax „i on You”, Bryxone „Bryxone”, Troj „Dreszcze”, Mister D feat Monsieur Z „ Tęcza”.