online fabryka tańca szkoła tańca białystok bachata salsa dzieci pierwszy taniec

Wracamy na zajęcia!

Kochani Fabrykanci!

Ostatni czas był dla wszystkich ogromnym wyzwaniem. Sytuacja zaskoczyła cały Świat, który w jednej chwili po prostu się zatrzymał. Nikt z nas nie widział, co dokładnie nas czeka, a przekaz który do nas docierał nie brzmiał optymistycznie. Jako Studio także podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu wszystkich zajęć do odwołania. Dzisiaj po równych dwóch miesiącach już wiemy, że sytuacja jest na tyle stabilna, że możemy powoli wracać do normalności.  Przez te dwa miesiące na bieżąco śledziliśmy sytuację, szczególnie w naszym regionie. Śmiało możemy stwierdzić, że jako Białystok, ale też Podlasie, zdaliśmy ten trudny egzamin. Pomimo, że zostaliśmy postawieni w niecodziennej sytuacji, daliśmy wspólnie radę! Dlatego po analizie stanu faktycznego oraz wszelkich aktów prawnych regulujących sposoby funkcjonowania w naszej nowej rzeczywistości, podjęliśmy suwerenną decyzję o wznowieniu zajęć w Studiu.

Wprowadziliśmy szereg procedur zapewniających bezpieczeństwo zarówno uczestników zajęć jak i pracowników Studia.

Teraz przed nami wszystkimi kolejne dni i tygodnie. Okres, w którym mamy nadzieję zwycięży zdrowy rozsądek.  Wiemy, że tylko od nas zależy, gdzie znajdziemy się za miesiąc, pół roku czy rok. To od nas zależy kiedy, bez jakiejkolwiek obawy, wyjdziemy do sklepu po zakupy, spotkamy się z przyjaciółmi czy wyjedziemy odpocząć na weekend . Nikt za nas tego nie zrobi – żadne rozporządzenia czy rekomendacje. Mamy więc nadzieję, że powrót na nasze zajęcia będzie pierwszym krokiem w stronę normalności, uśmiechu i nadziei.

Każdy ma prawo wyboru formy zajęć – stacjonarnie w studiu, albo w formie zajęć Live! w Wirtualnej Sali Fabryki Tańca!

Zdając sobie sprawę z otaczającej nas rzeczywistości, opracowaliśmy na podstawie obowiązujących zaleceń i przepisów regulamin funkcjonowania Studia, uwzględniający wszelkie wytyczne organów odpowiedzialnych za kontrolę obecnego stanu – w szczególności Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas regulacje zapewniają w pełni bezpieczny udział w zajęciach stacjonarnych w Studiu, dzięki zastosowaniu m.in. bezkontaktowej wymiany grup w Studiu, zmniejszenia ilości grup przebywających jednocześnie w Studiu do jednej grupy, wyłączeniu z użytkowania części Studia w tym poczekalni wewnątrz oraz kącika zabaw czy też wprowadzeniu 30 minutowych przerw między zajęciami w celu wietrzenia i dezynfekcji sali. Aby zminimalizować kontakt wprowadziliśmy także możliwość zakupu karnetów online i płatności poprzez system PayU. Rozumiejąc również Wasze obawy, przygotowaliśmy także dla osób, które nie zdecydują się na formę stacjonarną, możliwość uczestnictwa w zajęciach Live! w naszej Wirtualnej Sali w formule online. Wszystkie nowe regulacje – w tym dotyczące zmian w funkcjonowaniu Studia znajdziecie w Regulaminie dostępnym na dole strony w sekcji “do pobrania” tutaj: www.fabrykatanca.pl/wznowienie-zajec.

Powrót do normalności zaczyna się 21 maja!

Właśnie w tym dniu wracamy na zajęcia. Dlatego też prosimy, abyście zapoznali się z nowymi zasadami uczestnictwa w zajęciach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze szczegóły. Wszystkie regulacje znajdziecie na stronie www.fabrykatanca.pl/wznowienie-zajec w sekcji “do pobrania”.

Zasady uczestnictwa w zajęciach (zasady obowiązują od 21.05.2020 roku)

W dniu 13.05 2020 roku otrzymaliście Państwo wiadomość SMS lub/oraz wiadomość mailową  z prośbą o wybranie sposobu uczestnictwa w zajęciach. W celu określenia formy i rodzaju zajęć prosimy Was o skorzystanie z formularza znajdującego się po prawej stronie lub wysłanie odpowiednich informacji na nr 510212132 podając (imię i nazwisko/imiona i nazwiska uczestników zajęć, adres e-mail, rodzaj zajęć oraz formę zajęć – np. Adam Kowalski, adamkowalski@onet.pl, akrobatyka podstawowa, zajęcia stacjonarne) najpóźniej do dnia 16.05.2020 roku. Do wyboru są formy:

  • stacjonarna w Studiu
  • online na zajęciach Live! w Wirtualnej Sali

Aby uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych należy wydrukować wszystkie dostępne na dole strony załączniki, podpisać każdy dokument i dostarczyć do recepcji Studia najpóźniej w dniu pierwszych zajęć:

  • REGULAMIN,
  • PROCEDURA POSTĘPOWANIA DLA RODZICA DZIECKA UCZĘSZCZAJĄCEGO DO STUDIA FABRYKA TAŃCA W BIAŁYMSTOKU NA ZAJĘCIA STACJONARNE.
  • PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA ZE STUDIA FABRYKA TAŃCA
  • KWALIFIKACYJNA ANKIETA EPIDEMICZNA FABRYKA TAŃCA

Aby uczestniczyć w zajęciach Live! w Wirtualnej Sali nie ma obowiązku drukowania i podpisywania powyższych dokumentów. Jeśli wybiorą Państwo formułę zajęć Live!,  automatycznie otrzymają Państwo kody dostępu do wybranych zajęć. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zmiany sposobu uczestnictwa w zajęciach w tym samym cyklu rozliczeniowym.

Cykle rozliczeniowe w okresie od 21.05.2020 do 31.08.2020

Wprowadzając nowe zasady funkcjonowania Studia, zostały także ustalone cykle rozliczeniowe:

  • okres przejściowy dla karnetów 1 x w tygodniu – od 21.05.2020 do 05.06.2020 – okres ten jest tożsamy z okresem zawieszenia marcowych zajęć 12.03.2020-31.03.2020. W tym okresie należy wykorzystać zajęcia zawieszone w marcu.
  • okres przejściowy dla karnetów 2 x w tygodniu i więcej – od 21.05.2020 do 19.06.2020 – okres ten jest tożsamy z okresem zawieszenia marcowych zajęć 12.03.2020-31.03.2020. W tym okresie należy wykorzystać zajęcia zawieszone w marcu.
  • standardowe okresy rozliczeniowe obejmujące cztery następujące po sobie tygodnie, zaczynające się od 08.06.2020 roku.

GRAFIK ZAJĘĆ OD 21.05.2020

Nowy grafik uwzględniający zmiany funkcjonowania Studia jest dostępny tutaj: https://www.fabrykatanca.pl/grafik-od-21-05-2020/

Warto też zauważyć, że podjęliśmy także decyzję o kontynuacji zajęć także w okresie wakacyjnym lipiec-sierpień. O szczegółach zajęć w tym okresie poinformujemy Was w późniejszym okresie.

Wybierz formę zajęć

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).

© 2018 Fabryka Tańca