Wracamy po wakacjach!

Kochani!

Ostatni czas był dla wszystkich ogromnym wyzwaniem. Sytuacja zaskoczyła cały Świat, który w jednej chwili po prostu się zatrzymał. Nikt z nas nie widział, co dokładnie nas czeka, a przekaz który do nas docierał nie brzmiał optymistycznie. Jako Studio także podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu wszystkich zajęć do odwołania. Po równych dwóch miesiącach – 21.05.2020 wznowiliśmy jednak zajęcia i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni Waszymi reakcjami i powrotem do studia. Dziś już wiemy, że sytuacja jest na tyle stabilna, że możemy mówić o normalności, którą znamy sprzed wiosny. Cały czas na bieżąco śledziliśmy sytuację, szczególnie w naszym regionie. Śmiało możemy stwierdzić, że jako Białystok, ale też Podlasie, zdaliśmy ten trudny egzamin. Pomimo, że zostaliśmy postawieni w niecodziennej sytuacji, daliśmy wspólnie radę!

Wprowadziliśmy szereg procedur zapewniających bezpieczeństwo zarówno uczestników zajęć jak i pracowników Studia.

Teraz przed nami wszystkimi kolejne dni, tygodnie i miesiące. Okres, w którym mamy nadzieję zwycięży zdrowy rozsądek.  Wiemy, że tylko od nas zależy, gdzie znajdziemy się za miesiąc, pół roku czy rok. To od nas zależy kiedy, bez jakiejkolwiek obawy, wyjdziemy do sklepu po zakupy, spotkamy się z przyjaciółmi czy wyjedziemy odpocząć na weekend . Nikt za nas tego nie zrobi – żadne rozporządzenia czy rekomendacje. Mamy więc nadzieję, że powrót na nasze zajęcia będzie pierwszym krokiem w stronę normalności, uśmiechu i nadziei.

Opracowaliśmy na podstawie obowiązujących zaleceń i przepisów regulamin funkcjonowania Studia, uwzględniający wszelkie wytyczne organów odpowiedzialnych za kontrolę obecnego stanu.

Zdając sobie sprawę z otaczającej nas rzeczywistości, opracowaliśmy na podstawie obowiązujących zaleceń i przepisów regulamin funkcjonowania Studia, uwzględniający wszelkie wytyczne organów odpowiedzialnych za kontrolę obecnego stanu – w szczególności Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas regulacje zapewniają w pełni bezpieczny udział w zajęciach stacjonarnych w Studiu, dzięki zastosowaniu m.in. przerw pomiędzy zajęciami i skróceniu czasu trwania zajęć w celu wietrzenia sal, ograniczenia ilości grup przebywających jednocześnie w Studiu czy też poprzez zakup profesjonalnego, bezdotykowego dezynfekatora rąk. Aby zminimalizować kontakt wprowadziliśmy także możliwość zakupu karnetów online i płatności poprzez system PayU.

Powrót po wakacjach nastąpi już 31.08.2020 – wtedy zaczynamy tydzień otwarty! Zapraszamy wszystkich, którzy planują rozpoczęcie tanecznej przygody i chcieliby przekonać się jak przygotowaliśmy się do zajęć, sprawdzić zajęcia i poznać naszych wspaniałych instruktorów. Regularne zajęcia zaczynamy od 07.09.2020!

Wybierz formę zajęć

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspizycji:

690TANIEC czyli 690826432

recepcja@fabrykatanca.pl