Zumba dla młodzieży 15-18 lat

Zumba dla młodzieży 15-18 lat lat – moc, energia i endorfiny w pakiecie.

Zumby przedstawiać nikomu nie trzeba. W ostatnich latach szturmem wdarła się na sale taneczne i święci ogromne sukcesy aż do dziś. Zumba znajduje się na granicy zajęć tanecznych i fitness. Jest prawdziwą bombą energetyczną, co widać już od pierwszych minut na zajęciach. Zumba zawiera oprócz tańca, także elementy aerobiku, lecz inspiracją choreografii stanowiących podstawę ćwiczeń są tańce – w szczególności latynoskie – salsa, merengue, cumbia, reggaeton czy samba.

Zumba to kompletny program treningowy, a licencjonowani instruktorzy gwarantują, że uczestnictwo w zajęciach pozwoli na realizację wyznaczonych elementów treningu.

Zajęcia Zumby wykorzystują także elementy treningu siłowego oraz cardio. Pozwala to osiągnąć wyznaczone cele – gibkość mięśni i ogólną sprawność fizyczną. Na zajęciach Zumby uczestnicy naśladują instruktora, który do wybranych utworów muzycznych pokazuje nieskomplikowane choreografie. Dzięki temu formuła zajęć Zumby jest otwarta, a na zajęcia mogą zapisać się wszyscy – nawet osoby, które nigdy nie miały styczności z tańcem.

Jeśli szukacie intensywnych zajęć, które pomogą Wam zadbać o formę lub zrzucić co nieco – to zajęcia Zumby są idealnym rozwiązaniem!

Jesteście zdecydowani? Zarezerwujcie miejsce w grupie, jeśli potrzebujecie jeszcze chwili na zastanowienie, zarezerwujcie pojedyncze zajęcia próbne – 690TANIEC (690826432) lub skorzystajcie z formularza zapisu.

Zapisz się na zajęcia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz.922) w celu uczestnictwa w zajęciach i informacji z tym związanych, jak również w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie na wybrane zajęcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na kontakt ze strony Studia Fabryka Tańca w celu informacji o zajęciach zarówno w formie mailowej jak również w formie telefonicznej (sms).